Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carapace

    csendes tag

    Hát én ugye vidéki vagyok, úgyhogy kb három havonta mászok fel az irodába, ha valami event van (ilyenkor fizetik az utat meg a szállodát is szóval ez így teljesen oké), viszont most a HOval is voltak komoly nyűgök. Legutóbb pl országunk ékessége, a Vodafone másfél hónap alatt tudta megoldani, hogy elháruljon egy zajbetörési hiba és legyen nálam normális net. Addig vagy az volt, vagy hogy átmentem a szüleimhez, akik a város tök másik végén laknak, szóval ez a régi szép, ingázós időket idézte, vagy a másik opció az egy ilyen shared office volt a belvárosban, ami egyébként marha jó (csendes, nyugis, viszont összehaverkodtam pár jó arccal, tök jó kajáló helyek vannak a közelében) cserébe napi 2000 HUF.

    Most visszajöttem HO-ba mert megjavult a net, de ezt a Shared office-os bejárkálást időről időre meg fogom csinálni, mert társasági szempontból nagyon érdekes volt. Eleve én voltam az egyetlen ITs, voltak ilyen építészek meg pályázati szakértők, marketingesek, tök jókat lehetett dumálni velük mindenféléről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák