Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz blattida #52517 üzenetére

    "Ez a nemrég itt és az avx-en is hirdetett példány vagy másik?"

    Én az AVX-en találkoztam vele. Olvastam róla, utánakérdeztem és lecsaptam rá. Jó döntés volt. :)

    "sztereón nem sokkal van lemaradva az angol..."

    A "nem sokkal", mindenkinek mást jelent, de valóban nem kell nagyságrendi különbségekre gondolni (persze ez is mindenkinek mást jelent). A saját fogalmaim és meglátásom szerint egyértelműen, és az általam kifizetett árkülönbözetet meghaladó jelentőségűen jobb sztereóban is. De az is lehet, hogy csak placebó. :D (Már megszoktam a hangját, fogalmam nincs, azelőtt milyen volt az Arcam. Közvetlen a bekötés és beállítás után, hatásosnak és jelentősnek éreztem a különbséget.)

    "Igen, ez a kis japán valóban megeszi az arcamot (nem csak hangban)"

    Bár a mérete abszolút alkalmassá teszi rá, hogy megegye, hiszen majdnem beleférne az arcam a denonba, de azért nem ennyire drámai a differencia. :D Való igaz, nem csak hangban, hanem szolgáltatásban és lehetőségben is jóval többet tud. Mondjuk igazságtalan az összehasonlítás, mert több kategória-különbség van a kettő között. Ha az új árát vesszük, akkor 350k körül volt új korában az Arcam 250, a Denon pedig 1-1,2 millió.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák