Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz mp54 #37042 üzenetére

    A többséggel ellentétben nekem az a véleményem, hogy ha csak a hardvert tekintjük, tehát nem foglalkozunk azzal, hogy hogyan tudod kiszolgálni műsoranyaggal, akkor a legjobb ár-érték arányt (ahol az érték a hangminőség) olyan dedikált CD-játszóval érnéd el, amelynek van jobbfajta a DAC-ja is. Én elsősorban ilyesmit keresgélnék. Önálló CD futóművet csak bizonyos (magas) árszint fölött lehet kapni, és akkor még mindig kell hozzá DAC, de szerencsés esetben (megfelelő hirdetést találva, például a Dorian által talált 27ezres Lupus II mellé futóművet) ez is jó megoldás lehet. Jó futóművű és jó DAC-ú komplett CD-játszót már megfizethető áron is lehet kapni, az ilyesmit én mindig tetemesen jobbnak hallottam az árarányos médialejátszóknál, számítógépes megoldásoknál, hasonlóan Nebulóhoz. A dedikált CD-játszó egyébként lehet BD-játszó is, csak tetemesen jobb kell, mint a jelenlegid.

    Azért az mégsem ártana, hogy valami konkrétum-közeli összeghatárt megfogalmazz a megcélzott vagy lehetséges költségekre vonatkozólag.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák