Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rumcsaka

    tag

    Helótok. Kammerer látom beárult :DDD ami nagy meglepetés volt számomra az a szlovák Acon ultima x aktív hangfal na itt a p@fám leeset :Y hogy mit is tud hatalmas dinamikája felbontása tere stb volt de sajna ezt szavakba önteni nemigen lehet :) a következő ami nagyon bejött az a Solfegio Vintage Supreme MkII hangdobozok voltak amelyet Prima Luna csöves erősítő 2*35 W hajtott sajna a cd játszóra már nem emlékszem de VDH d 102 III ic volt bekötve itt+audioqest hangszóró kábel bi wiring a típusra itt sem emlékszem :O ez az összeállítás ici picivel melegebb hangon zenélt ami nagyon tetszett elképesztő énekhangokat produkált hatalmas térrel részletekkel keveselltem a legalsó mélyeket de ez nem toom mire tehető sajna nem igen hajtották meg én erre gyanakszom :U egy két készülék nem tetszett csili vili kinézet sz@r hang... a Canor termékek is bejöttek nekem úgy mit a Bowers & Wilkins ,Avalon,Dinaudio :) a Focal Scala Utopia amit a képembe nyomott jó volt de egy idő után fárasztónak találtam.gyerekek sajnos lehetetlen mindenről beszámolnom még egyszer nem tudom szavakba önteni azt a hatalmas élményt :O GYEREKEK volt még valaki innen közületek?

Új hozzászólás Aktív témák