Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz bkercso #20255 üzenetére

    Igen amit írtam is azért írtam, hogy sokkal jobban lekötött a két lábon járó vizuális ingerek vizslatása (liftes csajszi), mint a hallgatózás.

    Én is eléggé csalódtam. A DIY szobát körülbelül 3 perc után otthagytam, mert az öreg fószer pakolgatta a karcos LP-ket a lejátszóra, és inkább két sercegés között volt egy kis zenei anyag, mint fordítva. :U Nem tudom, mit akart ezzel prezentálni, de nekem nem jött át. :(

    A Human Audio az nagyon tetszett (főleg, hogy minden fából volt), valamint volt egy kis szoba ahol a Ayon ORION II Ultimate AV + Amphion hangfalak párosa volt, az nagyon bejött Diana Krall-al, hihetetlen mélyre lementek azok a hangfalak (asszem 500k volt a pár). Ezen kivül az USA Audio szobája jött be nagyon, ahol szinte végig trombita szólókat játszottak, amig ott voltam, illetve más jazz betéteket.

    HM-ból pedig az Audio Mekka – Sharp & Mission szobája jött be, ahol Pat Metheny blu-ray koncertfelvétele szólt illetve volt látható. Az ütött. Ott elücsörögtem vagy fél órát. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák