Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz whitezo88 #81696 üzenetére

    Normálon palával mentem neki az 5. szárnynak.22 "boss" defeatre lett meg. HC-ban lockkal ugyanúgy 22-vel.
    Első nekifutásra Kacagós szétkapott rögtön az első pár körben. Nem éreztem az end bossokat nagyobb csalóknak mint normálon. Sztem ugyan azt is tolták, ez miatt kicsit csalódott is vagyok.

    Összességében nekem tetszett a kaland. Maradt még benne bőven újrajátszás, kis pihi után biztos elő is fogom még venni párszor.

    Mivel ugyanazok az utcsó bossok ezért elég jól lehet techelni a decket.
    5 Molten Giant, 4 Elder Tagg, Poison Weapon, 2 Abyssal, 2 Pitlord, Dupla HP, féláras minionok, 2dmg/-2hp Hero Power adta a draft gerincét. Ha netán vkit érdekel.

    Nekem ez miatt a korábbi szárnyak kicsit nehezebbnek tűntek. Nem olvastam utána spoiler miatt, de min 2 end bossból biztos random választott. Lehet a csatorna már kivétel volt, de annak a megvalósítása is egyedi volt. A nagy mumusok HCban jepetto és rat king (ez még ráadásul nem is end boss).

    Goldból vettem, tegnap ugyanúgy megkaptam az arany köpenyt is. Még mindig úgy gondolom mint korábban. Jó pár órám benne van, kicsit más jó értelemben, de kellett is ennyi változatosság a "sok grind" közepette.

Új hozzászólás Aktív témák