Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Ma lapozgattam 1 kicsit a kollekcióm és számolgattam 1 kicsit. Kiszámoltam mennyi dust-ot kellene költenem tejesen új account-al, hogy ha le szeretném craftolni az összes lapot ami jelenleg megvan. Belszámoltam, hogy ami Golden az nagyobb költséggel jár.

    A végeredmény elég durva.

    330400 - legendek (golden + sima)
    200400 - epicek (golden + sima)
    90200 - rare
    49200 - common

    A rare-nél és a common-nál már nem számoltam a golden verziókat, mert rengeteg lapot nincs kedvem egyesével külön beszámolni, tehát 1-2000 dust eltéréssel jött ki a végeredmény.

    Összesen 670200 Dust lenne, ha a mostani állapotot szeretném elérni. 1-2 lap hiányzik a különböző kiegekből. Többnyire a teljesen trash és értelmetlen lapok, pl. Flame Leviatan.
    Ha azzal számolok, hogy az átlag pack értéke 100 dust, akkor 6702 pack kellene, hogy idáig eljussak. Nyilván ez szintén nem teljes szám, mert 1 legendary, pláne ha golden megdobja a számokat.

    Szóval számoljunk csak durván 5500 pack-al, 137x 40 -es pack kötegre lenne szükség, ami a jelenlegi Androidos árakkal számolva 2139000 Ft lenne.

    Szóval kedves új játékosok, tessék felvenni a személyi kölcsönt, aztán mehet a Wild-os mókázás is... :D ;]

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák