Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rmartin94

    aktív tag

    Én is ektomorf testalkatú vagyok, de nincs kockás hasam abszolút, és vékony a derekam, fölfele valamivel vastagabb vagyok. 55 kiló voltam, mikor fél éve elkezdtem gyúrni, most 63-65 kiló között ugrálok (inkább 64-65), heti 4x edzek. 75 kilóra fel szeretnék menni legalább jövő júniusra, anyagi lehetőségeimhez mérten a kajára is próbálok figyelni, rizst+csirkét sokszor eszek, meg puffasztott rizst is aránylag sokszor. De 2 hónapja megálltam, nem nő a testsúlyom. Napi 4-5-ször eszek kb., de vannak néha olyan napjaim, mikor nincs nagyon itthon kaja, nem tudok ennyiszer enni. Még többet kéne ennem? Meg van egy másik problémám: bicepszezésnél nem érzem már vagy 1,5 hónapja, hogy bedurranna. A teremben ahova járok (Dunaújváros) beszéltem egy sráccal, ő azt mondta hogy próbáljam meg azt, hogy nem 10-12 kilóval bicepszezzek, hanem csináljam így valahogy: 6kilóssal csinálok 60-at, 8kilóssal 25-öt, és a végére még csinálnék a 10-essel 10-et, 12-t. Ez így szerintetek működhet? Mellre valaki tudna valami jó edzéstervet ajánlani, ami a mell felső részét is megdolgoztatja? Mert nekem inkább oda kellene izmot pakolni.

    [ Szerkesztve ]

    Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

Új hozzászólás Aktív témák