Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11527168

    törölt tag

    Yeffy Kösz :R Hát ez a reggeli edzés nekem egy fos, főleg idegen terembe. Bement fél órával előtte egy turmix zabbal, hát már akkor éhes voltam mire odaértem. Erő semmi, koncentráció semmi. Nálam még mindig a főetkezés után 1.5-2 órával edzeni a legjobb.

    Az autó témával kapcsolatban jól kifejtették előttem amit én is gondolok, úgyhogy nincs mit hozzáfűznöm.

    Wertigo ebben egyetértek teljesen. Q5 volt nálam néhány napig, hát finoman se győzött meg. Az M merci is körökkel jobb érzésre (jó nem egy kategória, nem lehet viszonyítani), csak az meg rohadt idegen. Nem mintha most vennék bármit is ;]

    Shadowbull Ez igen :R BMW-nél melózol? (rendszámból gondolom talán ...)

    Közlekedés témához: én soha nem közlekedem paraszt módon, gyorsan igen (városon kívül leginkább), de az legyen az én bajom ha elveszik a jogsit. Heti szinten ingázok két a két főváros között, nem mindegy hogy fél-egy órával érek e előbb oda-vissza. A vicc amúgy az, hogy fikázza mindenki hogy xy autósok mekkora parasztok, de ha beengedek bármilyen autót magam elé vagy elengedem, a többség leblokkol hogy ez mit akar tőlem vagy túlzottan hálálkodik, mintha meg lenne tisztelve. Mert miért, mi olyan különleges? :U

    Jim-X nem :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák