Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz ridiculous #77140 üzenetére

    Szia.
    Special cargo-t ha tudod úgy csináld hogy egyből vegyél legalább két raktárat.
    Ugyanis ha lopsz ládát kapsz 3 perc cd-t a raktáradra,addig nem lophatsz újat,de ha van több raktárad akkor lopsz a másikba és kész.
    Ha jót akarsz a hangáros ládázást hanyagolod,szar és fárasztó a lopás is meg az eladás is nyűgös és szintén vacak.
    A sima CEO ládás raktárba a lopás laza meló,az eladás is megoldható egyedül,bár az eladás egyedül necces,mert olyankor tetű NPC-k betámadhatnak.Harci helivel vagy egyebekkel.
    De ha van veled egy társ akkor fix hogy rád se bagóznak. :D
    Raktárból a közepes vagy a nagy éri meg.
    Legtöbb lopáshoz opressor mk2 tökéletes,de néha le kell szállni és kocsiba ülni.
    Néha vannak szívatós lopások,ha helikoptereket kell lelőni javaslom ne egyből lődd le őket,ha látod hogy a helikopterek a raktárad felé mennek akkor várd meg míg a közelébe érnek és akkor lődd le,olyankor ki hullik belőlük a láda amiket fel kell szedegetni,de ha megvárod hogy a raktárad közelébe érjenek nem kell annyit futkározni.
    Én már volt hogy közvetlen a raktár mellett lőttem le őket. :D
    Figyeltem pont raktár felé megy,követtem és mikor közelébe ért leszedtem.
    Ha valkyre helit kell leszedni vigyázz,a minigunja rohadt messzire lő és nagyon pontos.
    És ha ki kell menned a városon kívülre,ahol csak áll egy kamion békésen akkor az valszeg csapda,ahogy bele ülsz a kamionba rád spawnol vagy 8-10 rendőr kocsi meg F.I.B. kommandós meg az anyám kínja.Én ezt úgy szoktam megoldani hogy le hívom terrorbyte-ot eltorlaszolom vele a kamiont,beleülök a kamionba oda spawnolnak gyökerek,de nem tudnak lelőni terrorbyte miatt,hívom Lestert leveszi körözést és elhúzok. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák