Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GRandMaster6

    csendes tag

    válasz Majkee84 #64134 üzenetére

    :D :D :D
    Már ne is haragudj, de pont ezért irtam hogy nemtudod milyen rendezvényen vagy. de akkor kifejtem bővebben hogy megérts. Az adott napon amikor wifi szétbaszta az eladásunkat, egy public sessoonban voltunk sokan, sok ph-s és sok idegen is. Öldököltük az idegeneket jópáran. aztán ez egyik idegenről kiderült hogy magyar, és elkezdtek anyázni, stb egymásnak wifivel. wifi azt irta neki hogy modder, mert teleportált a háta mögé. mi párak közben discordon beszéltünk, és Skippi (ujonc a játékben, nem crew tag) jelezte hogy van kokója amit elkéne adni, ekkor döntöttünk ugy hogy átmegyünk üresbe. Én irtam a srácnak privátban hogy ne foglalkozzon wifivel, mert nem normális (ha nemhiszed májki, akkor screenshotolhatom a dolgokat, üziket). Jött is a srác, vele együtt voltunk az uj sessionba 4en, Skippi, én Envoy és a srác, már nemtudom a nevét. segitett is és vitte a postást (a kerekein, nem teleportálva). aztán jött a barátod és lőtte szét az én és az envoy postását. azt nemtudjuk hogy jött be, mert nem barátunk egyikőnknek sem.

Új hozzászólás Aktív témák