Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • debrecenikri

    tag

    Na! Én szívesen megszervezek pár autós versenyt, de nem vagyok túl aktív, és nem is nagyon szoktam szervezni, tehát javaslatokat, segítséget szívesen fogadok :) Mapokat én innen választanám (az első hat simából és a két off-roadból), aztán majd később mehetünk máson is, csak mondjuk kezdhetnénk előbb laposabb, utcai részeken, és nem kéne a mapokat túlságosan rotálni, mivel a kocsik változnak, ezért a képességek tesztelése és akár autó összehasonlítás szempontjából jobb a legalább részben állandó tracklist. Nem valószínű például, hogy stunt race-el nagyon meg tudnánk határozni, hogy ki a jobb, mert ott nagyobb a luck faktor. Tehát szerintem kezdjünk be egy sport kategóriás versennyel, kizárólag saját autóval, ami mondjuk lehetne az elegy, hogy akinek nem nagyon vannak autói, az is be tudja szerezni és olcsón ki tudja tuningolni. Mivel saját versenyek lesznek, valószínűleg a lebonyolítás akkor fog legjobban működni, ha csinálunk előtte egy másik mapon egy besorolót, és az alapján indulnánk az élesben. Ahhoz, hogy ez megvalósítható legyen, gta raceként kell indítani, hogy miután beálltunk sorrendbe, egy stickivel valaki (akár egy bíró vagy valami ilyesmi, aki nem vesz részt a versenyben) elindítaná a versenyt. Vélemények ne maradjanak senkiben :)
    Szerk.: Az még fontos, hogy ezekben a versenyekben slipstream és catchup ki lenne kapcsolva, mert azok tudnak érdekesen viselkedni playerek közötti fps és ping különbség hatására.

    [ Szerkesztve ]

    Fast ring nélkül nem élet az élet...

Új hozzászólás Aktív témák