Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    Szegény Hegyipapa kaptál egy csomó társadalmi munkát.
    Indulhat a Sztahanov üzemmód. :D

    Rosszul gondolom, hogy az új jelentkezők többsége rögtön barátnak is bejelöl?
    Mert pl. kezdhetnéd a barátlistáddal. Akik ott fent vannak és tudod, hogy aktívak alapból bent lennének a V.I.P-ben. Ez szintén egy ötlet; próbálom a legkönnyebb oldalról megközelíteni - persze közel sem biztos, hogy ez az.

    Előre is elnézést kérek a Crew felsőbb régiójától, de személy szerint a Leadert és a 7 commissionerből 3-mat szerintem sosem láttam. Akos 964 talán még játszott tavaly év elején.
    Tehát 8 emberből Hegyipapa, Nyrdian és LaciCRM akiket ismerek.
    Utána jön a 23 Lieutenants akik közül Ucil, Asuska21, Dawee93, mtamas80 és Saabe60 még játszik. Persze lehet, hogy a többiek is csak nem a GTA V-tel - vagy mindig elkerülöm őket.
    Szerintem a mostani crew "keménymagja" a fentebb említetteken kívűl a Representatives csoport. Ennek a részlegnek kb. 90%-a jelenleg is aktív játékos.
    Ez után jön a maradék 580 tag, akiknek jó ha 5 %-a (24 fő) játszik a fent említett emberekkel. A többiek csak elakarják adni a portékájukat, aztán menni kell, mert anyu azt mondta húzzak tanulni vagy vigyem le a szemetet.
    Bocsánat, senkinek nem akartam belegázolni a lelkivilágába.

    Szóval ha tűrhetően számoltam, máris csak 54 (max 60) emberről van szó.

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Új hozzászólás Aktív témák