Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Triathlete #47858 üzenetére

    Igen az elso fele ment neki a masodik csak ugy nagy altalanosba csak elfelejtettem kulonvalaszatni.

    Remelem meg nagyon sok van benne. Regen mindig nagyon vartam az uj reszt de most ugy vagyok vele hogy minek? Az uj storyja ugyanugy par nap alatt vegigviheto lehetne az online resszel meg sajat magat lone labon a rockstar hogy kettevalasztja a sajat kozosseget. Persze elobb utobb meg kell lepni mert az uj jatek eladasa tutira tobb penzt hoz majd mint a shark cardok de szerintem 2020 elott erre esely sincs. PC-re meg megkesobb de nekem tenyleg nem hianyzik. Most az uj videokartyanak koszonhetoen vegkepp brutal gyunyoru lett az online.

    Ne kelljen uj hsz-t irni miota rendszergazda modba inditom a gta-t a belepesi problemam is megszunt:D (kopkopkop)

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák