Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz Mike #44243 üzenetére

    AKOS964 volt fent tegnap is, együtt heisteztünk.

    Amúgy én se ismerem a PHHU tagok jó részét, csak azt a 20-25 embernyi "kemény magot" akit progenxl is írt. És bár veszek fel friendbe mindig egy pár új embert, képtelenség megjegyezni ki tag és ki nem, főleg ránézésre névlistán/minimapon úgy, hogy nincs ott a PHHU tag...

    Szerintem sincs amúgy gond az új tagok felvételével. De fontos, hogy a PHHU szabályok csak a tisztán PHHU sessionre érvényesek, más random sessionben lehetetlen is lenne betartani. Esetleg a régi tagokat ki lehetne rostálni egy kicsit, pl aki régóta benne van, de nem ért el mondjuk 50-es crew rankot se.

    De én azt is támogatnám, ha az új tagok felvétele rankhoz lenne kötve. Pl 50 vagy 75. Hogy miért? Mert pl heistbe meghíváskor jelenleg ha crew-ra nyom az ember, sajnos sok 0-30 rangú embert is meghív, akik viszont sajnos még nem elég felkészültek egy komolyabb heistre. Ebben semmi személyes nincs, csak kell a sok health, armor, fegyver, kuruma, stb.

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák