Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz pendre54 #24985 üzenetére

    Nem ódzkodok, napközben van időm játszani és van fent ismerős akkor felmegyek TS-re (ez ritka), a gond este kezdődik, mert asszonypajtás 22-22:30-körül nyugovóra tér, mi ugye ilyenkor merülünk bele a legjobban a játékba,
    na most innen kiesik, hogy beszéljek, mert az hangos (a játszó szoba a hálószobával szomszédos, de lehet leköltözöm a boros pincébe és akkor nem lesz ilyen gond, már megtettem volna, de nincs ott internet:D)
    A másik, hogy ha becsatlakozom TS-re, de én nem beszélek, akkor meg ti vagytok hangosak, vagy lehalkítom, de akkor meg nem értem amit beszéltek,
    erre vettem jó kis AKG K-512 MKII fülest, de az a baj, hogy szemüveges vagyok, ezért egy idő után elkezdi törni a fülemet.
    Ekkor vettem AKG K315-öt, na attól meg begyullad a fülem (agyba dugóstól még hamarabb)
    szóval én már megpróbáltam mindent, hogy TS-en lehessek veletek (asszony marad :DDD ),
    van még kérdésed?:D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák