Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz wjbhbdux #14890 üzenetére

    Neki csak 3 éves az acca... Egyébként meghívtalak üdv a klubban. :C

    Más:
    Szopóágon vagyok... Megrendeltem múlt héten konzolokszervizéből dobozosan... Erre tegnap egy jó ajánlat keretében megvettem steamen, de még nem mondtam le a konzolokszervizéset. Kapom ma azt a mailt tőlük amit ti is írtatok, na hopp mondom akkor már le is mondanám egy úttal. Erre azt írja már nem lehet lemondani mert elküldték már! :Y

    Ezt hogy lehet? Ha már feladták akkor holnap vagy legrosszabb esetben hétfőn itt lesz?

    Egyébként írtam mailt nekik is meg a futárszolgálatnak is mert telón már senkit nem tudtam elérni.

    Adjatok valami tanácsot ti mit tennétek a helyemben ha nem tudom elintézni, hogy visszahívják?

    Kifizetnétek a teljes játékot annak reményében, hogy valaki esetleg elviszi tőletek? Vagy esetleg jobban járok ha a futár díját térítem meg?

    Komolyan nem tudom mi lesz most de ki van a brém mert 39 fokos lázzal két rókázás között ülök itt és még ilyen dolgokon kell gondolkoznom...

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák