Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci59

    csendes tag

    válasz Ariadne #3592 üzenetére

    Az eredeti szándékom az volt, /VOLT/ hogy levásárolom vga,hdd,táp trióra.Amikor viszont az orrom előtt nyúlták le az idős urat és én tétlenül szemléltem mert akkor érkeztem és még nálam volt a Gainwardom ,s ha figyelmeztetem ott helyben az urat akkor talán át sem veszik az én kártyámat. Képzeld,hogy mennyit kínlódtak így is, hogy a dobozon is megkeressék a gyári számot, igy is keresték a kifogást, hogy hogyan lehetne nem átvenni a hibás terméket.Azt te is tudod,hogy doboz nélkül is garanciális, nem is kell a doboz.!!!!!!!!!! Nem mondtam, hogy miért nem jó a másik kártya, hisz nem is kell ezt mondanom.Végig javitáshoz ill.cseréhez /ugyanilyenre/ ragaszkodtam. Én arra számítottam, hogy pl. a prohardveren vesznek egy használtat, majd rávarázsolják a papir gyári számot, majd azt mondják: megjavítottuk. / persze azt nem tudják, hogy én 5db számukra láthatatlan "azonosíto jellel" láttam el a kártyát..........Nekem innen 50km a BT /Kecskemét/ és, ha nem kötelező, akkor kihagyom!!!!!! Marad a PKKB ill a fizetési meghagyás, panasznapon. Ügyvéd nem kell, mert rákényszerítettek,hogy megtanuljam a szabályokat és kurva okos legyek /amikor a 15. és a 16. napon összesen 4db e-mailben érdeklődtem, akkor a 4. levél megérkezésének visszaigazolását is letiltották. Ekkor már tudtam,hogy sunnyognak./ Majd el felejtettem,hogy az egész anyagot már elküldtem a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóságnak,....... ja és aki nem tudná még mindig az Alien Computers-ről van szó.

    [ Szerkesztve ]

    A "teszteletlen" kifejezés azt jelenti, hogy nem működik........

Új hozzászólás Aktív témák