Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenccsi

    tag

    Hajhó,

    Tudom múltkor már írtam de megint eltelt egy hét és sehol a készülékem, kicsit jobban kifejtem, hogy nem a semmiért szeretnék genyózni velük. Hőn szeretett Lenovo laposom, most volt nyár végén egy éves, ez alatt az idő alatt több mint 4 hónapot töltött már szervizben, jelenleg is 3. hete van ott, holott "hétfőn behozod, pénteken viheted"-ről volt szó, plusz nem egyszer hazudták, hogy javítottak valamit aztán hazacipelve láttam, hogy hozzá sem nyúltak a problémához, illetve vigyázok rá mint a szemem fényére, kis tasakjába is beleteszem mikor nem használom hosszabb ideig (pl.: minden éjszakára :DDD ) ehhez képest minden egyes szervizeléssel jelennek meg karcok rajta amik "már rajta voltak mikor hoztad"... Egyszer egy ilyen 1+ hónapja tartó szerviznél megszánt a szervizes kollega és mondta, hogy X idő után van jogom csere garanciát kérni. Amit akkor meg is próbáltam de leráztak azzal, hogy hiába adtam le 30+ napja, nem onnan számolják ezt hanem onnan ahogy a boltbol a szerviz megkapta, ugyhogy ne pattogjak, ezután hirtelen vissza ért a gépem, javitatlanul... :D Egy szó mint száz isten ments, hogy minden alap nélkül akarjak cserekészüléket, de már bőszítő az egész herce hurca, kíváncsi lennék a véleményetekre, érdemes-e ilyennel próbálkozni, vagy ez nettó hülyeség, várjam csak ki és örüljek a karcoknak "amiket okoztam".. :D

Új hozzászólás Aktív témák