Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    Jaja, fordulj hozzajuk

    Kb. ennyi az egesz

    2017. 02. 02.-en vettem
    2017. xx. yy-en szervizbe kerult
    2017. vv. ww.- en kaptam vissza

    A ketto kozott Z nap telt el, ezalatt az ido alatt az egy ev kotelezo jotallas idotartama nyugodott, mivel a keszuleket nem tudtad hasznalni, jogszabaly szerint es a jotallasi jegy szerint is (megfelelo resz fenymasolva, szovegkiemelozve) az egy ev kotelezo jotallas azzal az idovel, amit a keszulek a szervizben tolt meghosszabbodott, melynek zaro datuma a vasarlas napja + Z nap

    En pedig 2018. 02. 02. utan, de meg a +Z napon belul (tehat az egy ev kotelezo jotallas idotartama alatt) adtam volna le szervizre, melyet a jotallasra kotelezett elutasitott, a fogyaszoti kifogasrol a jogszabalyban eloirt jegyzokonyvet nem vette fel.

    Ha ezen nap irtal a vasarlok konyvebe, akkor mazlid van, mert bizonyitani tudod, hogy jotallasi igenyedet idoben jelezted, ebbol kotelezoen hiaba vagyunk mar a +Z nap utan, a kotelezettseg fennall, te idoben jelezted, de ok elmulasztottak teljesiteni, hat majd utolag potoljak. Ha az egy ev + Z nap kozotti megjelenesedet papirral nem tudod igazolni, akkor van bazmeg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák