Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    válasz Agony #65828 üzenetére

    Jó lenne látni nálad mit mutat a VO2 Max a Garmin órához képest. Nemrég a The Running Channel csinált videót " How Accurate Is VO2 Max On Smartwatches? " ezzel kapcsolatban. :K

    Agony neked egyébként a Runalyze milyen Marathon Shape -t ír. Nekem perpill 46 %-ot viszont ha össze állnának a dolgok, pár perccel 3 óra feletti időt ír. 4:17 tempóval, a Garmin egy 20 másodpereccel 3 alattit ír, a Stryd meg 2 óra 58 percet. Az más kérdés hogy általában nálam is megáll kevesebb 2 óránál a történet. Leszámítva a múltkori 6 x 30 percet :DDD

    Egyébként én is gondolkodom egy 3 óra körüli Maratonon. Az más kérdés hogy ennyi munkát nem szívesen tolok bele. :O Illetve nekem már 70 km körüli heti mennyiségnél is vannak kihívások. Amikor dolgozok 12 órát nehéz mellette egy bő órás futást megcsinálni. Úgy hogy azért maradjon idő másra is, 9 órakor javában aludni kéne hogy meglegyen reggel négyig a 7 óra napi szinten, illetve enni sem árt futás után. :N

    Amúgy nekem is stabil cipő kellene, de jelenleg csak neutrálisban futok.
    Tavaly vettem egy Guide 14-et, de azt már csak utcára használom. 300 kilométert tettem bele... Hokám meg sosem volt, bár próbáltam. Már az Endorphin Speed 2 és az Endorphin Pro 2 is magas nekem. :B
    Egyébként sem jönnek be a túlépített cipők, jobban bejön a Kinvara széria mint bármi. Oké Maratont futni nem abban kell, de egyébként meg tetszik hogy szinte fapad és minimális csillapítás. Egy Puma Velocity Nitro 2 jóval többet csillapít, ami szintén nem rossz cipő, csak máshogy jó.

    Apropó cipő a Mai lazázáskor megörgettem az Adidas Supernova -t, hát kézbe véve mikor meg jött rosszabbra számítottam. Lefele elég jól pörgött benne a lábam, bár az mindig könnyebb, mint mikor síkon kell kitolni a 3 perc alatti tempót. :P
    Jó lesz egynek, főleg 15 ezer alatt megérős. Igaz elég szűk egy Kinavara -hoz képest, meg az úgy összességében is jobban bejön. Még a 11 modell is ami 563g, a Supernova 590g. Nem sokkal könnyebb nem is azért jobb, de miután futottam az Adidasban felvettem a Kinvarákat 11-et és 12-t és milyen jó volt hogy azokban tudott terülni a lábfejem. :))

    [ Szerkesztve ]

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák