Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Haugland

    aktív tag

    Sziasztok,

    Tudom volt már párszor szó róla, de futók kajálásairól nem tudtok ajánlani egy jó/jobb oldalt ahol össze lehet csipegetni infókat?
    Mélypontra kerültem (remélem ez a legalja és nincs tovább már lefele), de az emésztésem totál odavan, így a futásokat max. 1 óra időtartamra tudom kitolni (van, hogy 30perc után be kell fejezzem)
    Emiatt aztán az erőnlétem is kukás..

    Futások után szoktam enni fehérjeport ~7dl tejben feloldva + magnéziumot szedek 500-1000mg naponta.
    Futások előtt már nem kajálok minimum 1 órával és akkor is csak nagyon szárazat (pl. magvas kenyérszelet sajtszelettel, vaj és hasonlók nélkül)

    Szerintem rövidesen meglátogatok egy gasztroenterológust is, de aztért szeretném tudni, hogy a futók miket/hogyan esznek, hogy ezt is elmondhassam majd neki, hogy úgy találjon ki valami okosságot.
    A futást nem szeretném feladni. Júliusban úgyis volt 3 hét kihagyásom, de már nagyon vártam, hogy mehessek megint... erre rémálom az egész... 6:10körüli tempókat bírok 10km-en keresztük, úgy, hogy közben meg is állok 1-2 alkalommal eü szünetre egy bokornál.

    Június végén pedig úgy kezdtem a szünetet, hogy ment a heti 3x15km 5:35körüli tempókkal megállás nélkül...

    u.i.: lehet kellene mögém egy hörgőosztag, akik nem fúvóshangszerekkel, hanem M60-as géppuskákkal 'motiválnának'?

Új hozzászólás Aktív témák