Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz darvinya #68102 üzenetére

    Nekem sem kell hangosan hallgatnom ezt a fülest, hogy élvezni lehessen vele a zenét.
    Számomra nem zavaróak ezek a behallatszó zajok, végülis nem zavar bele a zenehallgatásba.
    De leírtam, mert lehet ez valakinél kizáró tényező is, ha esetleg szemezget vele.

    (#68096) monti0222w
    Továbbra is kiváló vételnek tartom ezt a fülest. (Azt hittem már megrendelted :) )
    A hangja már most is remek, az enyhe fátyolosság ellenére és az érdekes magasai miatt egy élmény újrahallgatni vele a kollekciómat.
    A közepei tiszták, jól artikuláltak. A mélyek kissé lusták, de nem gáz.
    A magasa kissé fátyolos, de gazdag és részletező. Talán a puha, selymes jobb meghatározás a fátyolosnál.
    Van a fülesben annyi gr07-esség, hogy a gyengébb minőségű, masterelésű (nem gyengébb felbontású) felvételekkel mostohán bánik, de jó felvételekkel eléggé "fület simogatóan" szól.
    Nem tudom mennyit fog változni bejáratás után - az említett gr07 nagyjából semmit nem változott, és biztos nem használtat kaptam :) - , én a mostani állapotával is elégedett vagyok.
    Persze szokásomhoz híven csak azért sem a stock megoldás szerinti állapotban használom. A szűrők közül - ami eredetileg is rajta volt - a grafitszürke az amiből csak egy van. Minden más színből/hangzásból kettő féle van, damperes és damper nélküli. A szürkéből csak a damperes van. Na én abból kiszedtem a dampert és azzal használom, nekem az jött be, nem az arany mint a legtöbb Vyrusosnak :) .

Új hozzászólás Aktív témák