Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz monti0222w #83050 üzenetére

    Küldöm vissza holnap. Nem jó füles, szerintem.
    Fülfájdítóan ütős mélyei vannak, túl sok zengéssel, mintha egy rezgős játék kontroller volna a fülemben.
    A mélyek részleteit kinyírja, rámászik a középtartományra, azt is kinyírja. A magasai részletesek, de túl vékonykák, ciripelős, természetellenes.
    Járattam tizenpár órát letéve, mert fülön nem bírtam elviselni, de nem lett jobb.
    Meg van egy kis csúszás a mélyeknél jobb-bal oldal között, lehet nem sikerült egyformára nyomtatni a házat, vagy nem tudom, az még eléggé zavaró volt.

    Az Ibasso fülesek szerintem jók, meg a Fiio FH szériája, ha ilyesmi árban gondolkodsz.
    Konkrétan az FH5 jött be leginkább ár/érték tekintetében, meg a legkissebb Ibasso.
    Meg még mindig a Periodic MG, BE, CA :D
    Mondjuk a P1 ezt mind megeszi reggelire, szerintem, csak hát egy erőmű kell hozzá.....Hiába IEM, hordozhatónak nem tudom ajánlani. Otthonra meg a fejhallgató kényelmesebb viselet a legtöbb embernek.
    Én tényleg nem hiányolom mellete a fejhallgatóimat, mert beszarás mit tud, de csak az asztali erősítőről az igazi.
    Megsétáltattam már a "mindent (is) meghajtó" QP1r-rel, de azzal sem az igazi, pedig az átlagnál jobb a zajszűrése a fülesnek.

Új hozzászólás Aktív témák