Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz fericske #70613 üzenetére

    Elég későn értem oda, így sok mindenre nem volt idő.
    Amit eddig hallgattam azok:

    1More Quad driver, kiegylítetebb lett, de meh. A csóka meg ott sík hülye az egészez...
    Audeze iSine 20, ez nem IEM sehogy se, se hangra, se külsőre.
    Audeze LCDi4, hát ha Tulkunak a 20 tetszett, ez földbe döngöli mint Hulk Lokit, tényleg nem 1 kategória a kettő, mintha egy fejest hallgatnál. Megértem az árkülönbséget.
    Dunu DK-3001, hát nagyon meh, a forma olyan istentelen elcseszett, hogy alig bírtam a fülembe rakni. A 2001-et ki se próbltam.
    Fidue A91, ez nagyon bejött, kár hogy fül feletti. :)
    FiiO F5, meh, kényelmetlen, de hallgatható. Rákérdeztem, hogy ez is Dunu-e? Nem ezt már saját... A csatlakozótól a öszegogón át a dobozik mndegyik Dunu... Ez egy Titan 5 lehet.
    FiiO F9, meh kényelmes, élvezhető.
    Hifiman RE800, wow hát ezt lehet majd megveszem, mocskosul bejött, durva jó mélyek, kiegyenlített nagyon meglepő, hogy egy 9mm-es driver ilyet tud, és egyáltalán nem analitikus, nincs magas probléma. Egyszerüen nagyon jó.
    Hifiman RE2000, ugyan ezcsak még részletesebb, ezzel megkaptam mindent mint a XBA-300-zal.
    Sennheiser IE800, árát nem éri meg az illeszték valami hihetelen szőrnyü, de teljesn jó hangja van, elfogadnám negyed-haramad áron. Látszik rajta, hogy öreg modell már, 4éve talán megütött egy szintett, de ma már nagyon nem, csak az ára nem követte.

    Holnap Noble-t és Empire-t akarom meghallgatni, de akkor megnézem a Dita-t is.

    Ajánlás?

Új hozzászólás Aktív témák