Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz #16820480 #54124 üzenetére

    A baja egyértelműen én vagyok. :(
    Most így 10órányi hallgatás után kb. azt tudom leszűrni, hogy ****meg a keverők. :P
    Úgy a zenéim 50%-ka OK(inkább hallgatható), 20% gyönyörű, 30% meg grrrr lett tőle. Akkor teret csinál, hogy mikor szétdobja a hangszereket és szarul van keverve a szám, olyan lesz mintha valami vödörből szólna.
    Iszonyat tiszta, precíz, rettentő lineáris, tényleg gyönyörű. Ahogy felvették úgy kapom vissza, csak hát itt a baj, hogy ha szarul vették fel. Illetve a közép számomra kicsit túlságosan ki van emelve.
    Jazz és rokon műfajokat hallgatók számára ez a füles valami csoda az biztos, húros hangszerek, zongora, ének, csak wow.
    De úgy néz ki, hogy nem vagyok kompatibilis vele, 1óráig csak szoknom kellett amit hallok, mert annyira más mint bármi amit eddig hallottam, tényleg más szint. Mintha a fejem meg kellett volna tauja összerakni az ízekre szedett zenét.

    Még este kipróbálom Tidal-lal ha az se akkor tudom, hogy kiben van a hiba. Bár amennyire meg tudom állapítani a minőség kb. mindegy neki, max. több dinamikát kapok valósznűleg. (Mivel cégben tiltott Tidal valamiért, így ha azzal jó akkor is kiesik sajnos.)

Új hozzászólás Aktív témák