Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gigafun

    senior tag

    Úgy döntöttem, hogy Lugh-ban már nem fogok feljebb jutni, ezért ma kísérletezgettem egy kicsit.
    Kidobtam az összes SCB-t, és rogyásig telepakoltam az Asp-et Hull Reinforcement Package modulokkal. Plusz van ugye a Military Grade armor. Ez most úgy néz ki, hogy összesen 6 HRP, a gyári páncél értéke 210, ehhez jön egy Cl5(240), 3*Cl3(3*60) és 2*Cl2(2*30) HRP. Így a teljes páncél értéke 690. Csak az összehasonlítás kedvéért az Anaconda gyári páncéja 525.
    Az eredmény:
    [link]
    Szinte nulla pajzszsal estem a Pythonnak, és 80% hullal sikerült végezni. Persze tudom, hogy ez csak Competent volt, de majd keresek erősebbet is. Aztán jött a következő, ugyan így, de ott már fogytán volt a meggymagom, ráadásul még ketten rám szálltak hátúlról, és ha kilövik a hajtóművet, nézhetek. Úgyhogy tudomány ide, kísérlet oda, 35%-os PPvel ott hagytam a másodikat és léptem. Így megúsztam 58% hullal.
    A korábban belinkelt video is ennek a kísérletnek a része, ahol 13-an estek nekem egyszerre. :)

    A tanulság számomra az, hogy ha nem szándékosan ilyen eszetlenül rohanok a tűzvonalba, akkor nagyon kemény ez a hajó így felszerelve.

    Ha megjön a fizu, veszek még egy 6A pajzsot, és akkor kész az Asp.
    Egyre jobban szeretem ezt a hajót. :)

    (#8023) duvi
    Én a changelog-ra gondoltam, de valakinek ez is hasznos infó lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák