Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    Megkaptam midshipman rangon a federationos szint ugró küldetést. Ki kéne nyírnom valakit. Első unidentified signal source-nál megjelent, és egy federal dropshippel volt... én meg egy cobrával. Shieldje gyorsan lement, de közben az enyém is majdnem, a hull-t csak karcolgattam a 2 medium és 2 small pulse laserrel, aztán amikor 80%-ra lehúztam a hull-ját, egyszerűen elugrott...

    Azt hiszem jegelem ezt a dolgot, annyit nem ér a belépési engedély, a Naprendszer is egy hulladék üzlet szempontjából. Szinte semmit sem termel semelyik űrállomás(még halat és gabonát is rendszeren kívülről lehet behozni :DD ), küldetésekből csak fillérek vannak, csak fejvadászkodással sikerült értelmes összegeket keresni.

    Szóval aki naprendszer belépésre gyúr, az ne siessen "nincs itt kérem semmi látni való" :)

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák