Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idt103

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ma megvettem a nagy leárazásban a játékot, hosszú szemezés után! Letöltöttem, telepítettem, de mikor indítom bedob egy hibát és nincs tovább! "Probléma esemény neve: CLR20r3"

    Olvastam egy két blogot, hogy Media Center hiba, meg lehet valami kártevő! Frissen letöltve telepítettem a Media Centert, víruskeresővel és az ajánlott Emsisoft AntiMalware progival átnézettem a gépet! Semmi változás! Kaptam tippet, hogy a win frissítések közül töröljem a KB4038788 frissítést, mert az állítólag okozhat ilyen hibát! Nekem Win7 Ultimate SP1 64bit-es rendszerem van! A frissítést nem tudtam törölni, szintén valami hiba miatt! Gondoltam töltök le a win-hez frissítéseket, mert telepítés után én kikapcsoltam az automata frissítést és hátha úgy majd megoldódik egyik vagy másik gond! Frissítések letöltve (csak a fontosak), telepítve, de semmi változás! A játék ugyan azt a hibát dobja, és a megadott win frissítést se tudom törölni, amit csökkentett módban is próbáltam! Valaki tud segíteni mi a lópikulát csináljak, mit próbáljak?

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák