Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Hát én meg nem csinálok magam alá, hogy egyenlőre nem lesznek jeges planétáink, és nem hozott lázba a fleet carrier sem(bár megértem azokat, akik várták).
    Mindazonáltal valami értelmes új tartalomnak én is tudnék örülni, mondjuk pl ha végre kinőne a lábunk. Legalább egy amolyan járókeretes fajta.
    De a legjobban mégis annak örülnék, ha végre befejeznénk a lakás felújítást. :U Csúnyán le vagyok tiltva a gépről, :((( több mint egy hónap után tegnap verekedtem ki 20(!) perc játékidőt, és én azt bizony nem a Gnosis utolérésére fordítottam, de még csak nem is a bonyolult galaktikus helyzet elemzésére, hanem igazi Fed bugris módjára megmaradtam annál a kőagyú hozzáállásnál, hogy "nefoglalkozzááámááánnemzetközihelyzettel meg távolbaugró gigahajókkal, továbbra is csak lőjjjééébelemindenbeamielédkerül"
    És nyugodt szívvel állíthatom, hogy még mindig nagyon élveztem :K

    - videó -

    nubreed - Látom, ha a Frontier tohonyaságán lehet csámcsogni(a legtöbbször méltán), akkor azért arra mindig tudsz időt szakítani, nem is értem, Vesa szaktárs hol marad ilyenkor ;)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák