Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #36529 üzenetére

    "Egyszer mindenkinek el kell mennie Hutton Orbitalra "

    Én inkább majd elolvasok róla egy útikönyvet. Még nagyon régen engem is megpróbáltak befűzni egy ilyen túrára. Felvettem egy áruszállítós küldit egy szomszédos rendszer pár száz ls távolságú termináljára, majd amikor útra keltem, utánam küldtek egy sms-t: "bocsi, változott a célállomás, vidd inkább a Hutton orbitalra, de nem kívánjuk ingyen, kapsz +23 stotinkát, meg 40 bani-t. És ez akkoriban nem egy szabadon választható opció volt, mint manapság, hanem "oda kő vinni, oszt kész"
    Hát én szépen akkurátusan lepakoltam a cuccot a nav point mellé, ha tényleg olyan fontos volt nekik, akkor érte mehettek... :)

    okyoky - "Miért nem lehet nagyobb Optional Internal slotokba "splitter"-t tenni?"

    Nézd, abban a világban, ahol az egész rendszer energiaellátásáért felelős A8-as PP 80t, a szenzor pedig akár 256t is lehet, viszont a fuel scoop, és a javító modul meg egy grammot sem nyom, ott ne keress logikát. Ha cd lejátszót, szivargyújtó elosztót, vagy bluetooth kihangosítót építesz be abba a modulba, akkor az a modul be van építve, és kész. :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák