Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz duvi #34378 üzenetére

    Őszintén? Én feladtam. Az Elite: Dangerous soha nem lesz az a játék, aminek sokan szerettük volna. A legelején még nem volt tiszta a cél, de most már, lassan három év távlatából kikövetkezthetőek a játék jövőbeli határai. Abban is biztos vagyok, hogy ha a közeljövőben érkezik egy korrekt alternatíva, a reményvesztettek azonnal ráugranak majd és hátrahagyják a belépő kategóriás Elitet. A kevésbé, de szintén a határ peremén gondolkodó játékosok, meg majd akkor ugranak, ha biztos a következő játék, mert nem hagyják majd magukat kétszer bepalizni. Le a kalappal az Elite előtt, és nem azért mert nagyot alkotott, hanem mert kitaposta az útat azoknak, akik majd nagyot alkotnak. Az elmúlt hetekben egy rakás olyan információ jött ki, ami korábban azonnal visszarántott az Elite elé, de mostanra még csak meg sem mozgat. A rettenetes kommunikáció (beleértve az overhypeot és a kevés infót), a harmatgyenge kontentek multicrew, powerplay, cqc, wings és a többi címszó alatt... ezek okozták nálam ezt a depresszív végszót. Manapság havonta vagy két alkalommal megyek fel 10-20 percekre. Nem kiégtem, hanem feladtam a folytonos reménykedést, hogy jó irányba haladnak. Szóval nekem ez nem jó hír, mert kénytelen vagyok rögtön a rosszra gondolni, hogy nem azért vesznek fel új embert, mert növekednek, hanem mert a korábbi, már bevált kulcsembereket átcsoportosítják a marketing menyországnak számító Jurrasic Parkos projektre.

Új hozzászólás Aktív témák