Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Micsurin #34128 üzenetére

    Sztem azért érdemes lenne picit óvatosabban fogalmazni. Való igaz, hogy már kevesen vannak itt a kezdetek óta egyfolytában, de könyörgöm, még másfél hónap, és három éves lesz az ED(a bétát nem számítva). Ha most azt kérdeznéd, hogy mivel játszottam három évet még ezen kívül(az Elite'84-et leszámítva), akkor nagy bajban lennék a válasszal. De akik lassanként ki is koptak az ED-ből, ők is csak évek alatt jutottak el odáig. Kétségtelen - annak ellenére, hogy az egyesek által felvetett ötletek egy jó része eleve üti a mások által felvetett ötletek egy jó részét, és emiatt egy csomó javaslat még egy esetleges jó szándék ellenére sem lenne kivitelezhető - valóban vannak kiaknázatlan lehetőségek. De az ED akkor is egy rendkívül összetett, bonyolult játék, és ez igenis rengeteg élvezetes órát tud nyújtani ... azoknak, akik szeretik az ilyet. Akik viszont az arcade game kategóriát kultiválják, azok valóban csalódottak lesznek, nekik inkább tudnám javasolni a Galaga nevű klasszikust.

    A SC dologhoz(tudom, hogy nem te vetetted fel) meg egy folyton visszatérő kérdés: nem tűnik fel egyikőtöknek sem, hogy hosszú évek óta még mindig csak egy remekül sikerült YouTube-os demóra csápoltok? (mellesleg az ED-s trailerek-re is azt szokták mondani a fanyalgók, hogy jó, meg szép, de nem olyan mint a játék. Hát akkor nézzék az SC videókat is ilyen szemmel, mert a mögött viszont egyáltalán nincs is játék)
    Röviden az ED igenis egy remek szórakozás, és már lassan három éve megy. Valóban jelentős az elmaradás a beígértekhez képest, de mi ez a lemaradás pl a SC lemaradásához képest. És néha még az sem jó, ha valamit időben kiadnak, bár ne tették volna(Man’s Sky) :D

    Vesa - "Napi arc rovat végleg megszűnt?"

    Nekem már egy jó ideje gyak ugyanazokat az arcokat adja a gép, és így nincs értelme a folytatásnak. Nem akarok odáig süllyedni, mint a Die hard 6. Vagy 9. Vagy 23. :N

    Micsurin - (#34128)

    Mi olyan hihetetlen ebben, az új Krait-emben ülve a saját szememmel láttam, ahogy a hölgy kiszállt abból az ütött kopott Painter Clipperből... :D

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák