Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Én mindenesetre helyhiány ide, helyhiány oda, már régóta nem dobok ki rare, és very rare materialt, se data-t, aminek a felhasználhatóságához azt írják, hogy "No data available in table". Mit lehet tudni, hátha pont ezek kellenek majd mondjuk ahhoz, hogy thargoidokat verhessünk nyakon, vagy valami másra. Mert azt erősen remélem, hogy egy-két alien cuccon kívűl csak nem találnak ki garmadával újabb materialokat.
    Persze az is bőven benne van, hogy tök fölöslegesen spejzolgatom ezeket a cuccokat, mert soha ebben az életben nem lesznek jók semmire. :U
    És titkon abban is reménykedem(hiába, egy Fed bugris együgyű naivitása nem ismer korlátokat :B), hogy nem lesznek újonnan feltűnő mérnökök, mondjuk 250t Maranai málna drazsé igényével, amit 8 grammonként lehet majd beszerezni a szomszédos Beagle Point-i mozgóbüfében(nyitvatartási idő minden február 29-én 0h 40' - 0h 42'), mert az összes már kinevezett szakinál ötös szinten vagyok. :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák