Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Mondjátok azt nyugodtan, hogy én akarok túl sokat vagy az elvárásaimmal van baj...

    De mintha valami most nem stimmelne a Frontiernél. Bár lehet, hogy annyi mindent kell javítani a 2.3 -ban, hogy hatalmas meló és tényleg ennyi idieg fog tartani. De ugye tegnap (?) jött a hír, hogy május elejére várható a 2.3.0.1 patch. (ami nem összekeverendő a 2.3.1 -el). Szóval komolyan Frontier? emlékeim szerint ilyen sok idő még soha nem telt el egy major update kiadása és az első patch megérkezése között. Max 1 - más fél hét alatt kiadtak egy kissebb patchet. De az is hozzá tartozik az igazsághoz, hogy ennyire bugos update még egyik sem volt. Szóval nekem ez így nem tetszik. A 2.3 óta a Frontier kussban van, néha böfögnek valamit a fórumon, de amúgy nagyokat hallgatnak és semmit nem kommunkálnak és nekem ez azt sugallja, hogy nem mennek jól a dolgok a háttérben. Vagy Braben nagyon lecseszte őket a 2.3 kiadása után, hogy összekapják magukat, és most mindenki dolgozik ezerrel, ez is lehet. És ha május elején jön az első patch, amit szerintem még minimum 2 másiknak kell követnie, júniusban rohadtul nem lesz itt 2.4 beta a tempójukat alapul véve, legkorábban szeptember szerintem. A Season 3 simán átcsúszik 2018 nyarára szvsz... Nem tudom, nem ezt igérték, már ha lehet igéretnek evezni, amiket mondtak korábban.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák