Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz nubreed #28019 üzenetére

    Én egy 44-et ugró ASP Explorerrel mentem.
    Nem kerítettem nagy feneket a dolognak, beraktam egy AFMU-t meg a legnagyobb helyre egy fuel scoopot és elindultam a galaxis közepe felé.
    Az volt a menet, hogy a térképen kiválasztottam egy 900 és 1000 fényév közti helyet, és scoopolható csillagokra szűrve elindultam feléjük.
    Így elég tempósan lehet haladni, 26-28 ugrással megvolt 1 ilyen kör. Sajnos mivel 3D-ben kell az utat tervezni, ezért óhatatlanul többet kell majd távolodni a starthelytől, mint 5000 fényév, mert az viszont légvonalban nézi.

    A Palin professzoros engineers fülön tudod nézni, hogy mennyi kell még (vagy a jobb panelen, a status fülön). Úgy vettem észre, hogy van benne egy kis késleltetés, ahogy frissít, és csak 100 fényévekre felkerekítve ad infót, de ez nem is baj.

    Ha eléred az 5000 fényévet, akkor azonnal kapsz egy üzenetet Palin proftól, és húzhatsz vissza gyorsan.
    Nekem az egész túra olyan 2-szer 4 óra volt, de ez volt a mélypont a játékban.

    Arra figyelj, hogy készíts be sok sorozatot, töméntelen mennyiségű melegszendvicset, és még több sört.

    Jó szórakozást, majd írd meg, hogy érzed magad olyan 3000 fényév után :)

    Ja, esetleg azzal fel lehet dobni a dolgot, hogy valami nebula felé indulsz el, de engem rohadtul nem vidított fel az a 2 screenshot, amit 3 órás dögunalom után lőttem.

Új hozzászólás Aktív témák