Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz nubreed #27348 üzenetére

    Core data terminal scanneléséhez nem kell küldetés. Az, hogy melyik rendszerben háborúznak biztos több nem hivatalos oldalon is jelentik, de én általában ingame keresem őket, szóval nem tudok erről tutit mondani. A Tun's Wrath féle adományozós küldikről hallottam már sok negatívumot, többek között, hogy nem mindig adja úgy, ahogy azt lefestik, valamint megbízhatatlanok ezek a helyek, pont ebből kifolyólag. Ezen kívül, amit én is tudok, hogy viszik a pénzt, nem hozzák, és számomra pl. a játékélmény rovására megy a ki-be loggolgatás. Volt idő, mikor azt csináltam - ellentmondva magamnak -, hogy felszedtem egy escapepod begyűjtős küldit felszínre, és ezért annyi escapepodot találtam, hogy simán megtöltöttem az (akkor még) kondám rakterét. Aztán elmentem egy felszíni állomásra, ahol jóba vagyok minden frakcióval és csak felvettem-leadtam az escapepodos küldiket. Pont olyan jól adták a reput, mint az adakozós küldik, csak azzal ellentétben ezek adták a pénzt, nem pedig elvették. Akkor mondjuk én is logolgatva frissítettem a missionboardot, de lényegesen kevesebbszer, mint a másik megoldással. Az még valahogy nem rombolta az élményt számomra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák