Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GU-81M

    tag

    válasz duvi #26882 üzenetére

    Ezzel teljesen egyetértek, remélem titkon azért céloztál rám egy picit. :D Pontosan ezt az utat jártam be, egy hét alatt conda, plusz 250m credit.... Ahogy írtad, leírások alapján ezt tényleg össze lehet hozni, minimális időráfordítással. A téma azért jön elő mindig, mert nem egy kimondott dolog, hogy "mindig voltak és mindig lesznek Sothisok és Robigók", hanem csak egyfajta tapasztalat, de közel sem egy kőbevésett szabály. A probléma amúgy az első ilyen kvázi exploitnál kezdődött el.... Akkor sok játékos megszedte magát, és az utána következő játékosoknak is kellett valami megoldás arra, hogy behozzák őket. A buborékban lévő küldetések közel sem fizetnek úgy, hogy összejöjjön egy nagyobb hajó viszonylag belátható időn belül, hacsak az ember nem akar heteket, hónapokat grindolni.... Persze valahol az lett volna az eredeti cél, hogy a játékos szépen sorba járja végig a szamárlétrát, próbálja ki a hajókat sorban, az egyre nagyobbak felé haladva.....

    (#26883) Cooper911: oké, indulj el egy 8000 fényéves útra, aztán 6000-nél nézd meg magad, ha valami közbejön és ment a levesbe az egész addig beleölt időd. Én részemről nem szeretem az ilyen kihívásokat. Ráadásul egy hét van egy ilyen küldi teljesítésére, oda-vissza úttal (feltételezem vissza is kell őket hozni), ami számomra kevés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák