Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Hát sajnos ma nemigen fértem hozzá az ED-hez. Pedig be volt töltve(ilyenkor 20 percenként ránézek, hátha van egy embedded-es küldi). Sajnos egész nap egy árva imperial shielding volt az össz értelmes honorárium. Valamikor lett egy szabad negyedórám, gondoltam megcsinálom. Megtörtént az anyagbeszerzés, már épp dokkolnék, mikor küld egy üzenetet, hogy változott a terv. Ugyan már volnék olyan szíves átfáradni a szomszédos Jaradharre rendszerbe, mert ott a Gohar Station-nál már nagyon várják a cuccot. Hát hogyne lennék olyan szíves, össz egy ugrás az egész.......meg mint kiderült, ugrás után onnan még gyalog pontosan 535.346,31Ls. :U Úgyhogy én ott helyben a nav point mellé le is pakoltam nekik a cuccot, ott bármikor átvehetik, ha akarják. :K Nem egy nagy történet, de attól még elmennek a p****ba. :((
    -
    -
    cintula187 - "Szerintem told fel nyugodtan a videót."
    -
    Ha a napokban lesz rá időm(és persze ha tényleg van rá igény), csinálok belőle egy rövidített verziót, mert így túl hosszú. De megvágni nem akarom, mert úgy kevésbé hiteles, inkább a legtöbb helyen felpörgetem a sebességét(csak az nem tudom, hogy jönne ki látványban)

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák