Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz VitoSagi #15723 üzenetére

    Ja, hogy itt hajók vannak, nem verdák...? Ezer bocsánat! :U :DD

    anatron: Sajna én sem vagyok Frontier fórumon regisztrálva, így lemaradok a listáról. :( Lusta vagyok regisztrálni. :)

    Elkezdtem eladni a térkép adatokat, de beugrott, hogy elfelejtettem felfedező rangomról screenshotot készíteni, hogy lássam mennyit haladtam. Starport services helyett sikerült kontrollerrel launchra nyomnom. (2 hónap kontrollerrel, a kezemhez nőtt, nah!) Kénytelen voltam kidokkolni. Kidokk még ment is szépen, de visszafelé egy kifelé tartó player 90 fokban tért ki előlem. Ezúton is elnézést kérek tőle! A probléma ott kezdődött, hogy kontrolleren ha nyomom a speed - -t, akkor elkezdek tolatni. Jobbra kellett volna csúsznom, de az oldalazást elfelejtettem rátenni kontrollerre. Mit szerencsétlenkedtem! Kerekedett a szemem, mert vészesen fogyott az idő. De csak sikerült. Egyből kapcsoltam is ki az analógokat. Azt hiszem amíg meg nem jön joyom, inkább kényszer pihenőt tartok. Konda+kontroller párossal ön és közveszélyes vagyok. Még kiírtanám Tawilo parancsnok populációját! :))

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák