Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VitoSagi

    tag

    válasz #14955008 #13705 üzenetére

    Eleve nem veszem meg azt a Seasont előre aminek a tartalma nem érdekel várhatóan. Tulajdonképpen így működik nálam a dolog:

    1. Az alapjáték meg van, azzal el leszek amíg nem jön olyan tartalom amit szeretnék.

    2. ...Ám mivel nekem kevés a belengetett tartalom amit Season N-re eddig ígértek, ezért egyelőre marad az alap, azt már ugye kifizettem. Viszont amint lesz olyan tartalom az éppen aktuális Season-ben ami mégis megragadja a fantáziámat, akkor megveszem akár év közben is majd...

    3. ...vagy ha egyáltalán nem lesz benne érdekesség, akkor várom a Season N+1-et és ezzel vissza is tértünk az 1. ponthoz...

    Ami időközben kimarad, azt vélhetőleg ugyanúgy hozzám fogja vágni akciósan az FDEV, ha már nem lesz friss, ha akarom, ha nem. Akkor teszek újra pénzt a fejlesztők zsebébe amikor indokolt, előre nem fizetek ki semmit látatlanban. Alapvetően megértem egyébként az üzletpolitikájukat, semmi sincs ingyen az életben vagy amit ingyen adnak az olyan is. Ha időnként pénzbe kerül a minőségi szórakozás, ám legyen, ésszerű keretek között. Ámen.

    ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

Új hozzászólás Aktív témák