Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crstano21

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nemrég vettem egy LG 32LH5000 típusú készüléket.
    Digi Tv van nálunk, és olyan problémám volt, hogy kockásodtak a digitális adások.
    Én a digitális adásokat úgy fogtam be hogy az országot --- erre állítottam és TELJES kereséssel végigfuttattam a keresőt.

    Szóval, voltam a kockásodás miatt bent a diginél, majd kijött egy szerelő.
    Berakott egy szűrős (elvileg leveszi egy kicsit a jelerősséget) elosztót, mivel azt mondta hogy a netnek ill. a net modemjének jó ha nem kap annyi jelerősséget... mert zavart okozhat.
    viszont a tv-t még mindig nem oldotta meg. Mert már ugyan kevesebb volt a kockásodás, de pl. más csatornák amik eddig nem tették rosszak lettek.
    a tv szerint a JELERŐSSÉG 92% az összes frekin, és ahol kockásodott a kép ott a JELMINŐSÉG 100%-ról ugrándozott fel le ...

    Gondoltam egyet abba az elosztóba ahonnan a modemem, tehát az elosztó "leszabályozós" out-jába megosztva beraktam a netet és a tv-t.
    LÁSS CSODÁT!!!!
    MEGSZŰNT A KOCKÁSODÁS!!!!
    A jelerősségem ezáltal lement 70, valamint egyes frekiken 50, de a jelerősség nem változik stabilan 100!!!!!!!!!!

    Akinek esetleg kockásodás van, próbálja meg amit most leírtam, biztos vagyok benne hogy sokaknak megoldja!!!

    Üdv.

    Cris

Új hozzászólás Aktív témák