Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz dante3 #77539 üzenetére

    Lehet, hogy csak én fogok ki mindig kihaltabb pályákat, nem tudom. Mindenesetre én azt szeretem, amikor efféle tömegbe verődnek össze a mobok, ilyenkor alaposan szétcsaphatok közöttük:

    Tegnap bepróbáltam a T5-öt is, egyelőre csak pár Bounty erejéig, még kicsi a sebzésem, sokat kellett püfölni az eliteket (Nem mintha ki tudtak volna nyírni, ahhoz elég HP-m és ellenállásom van, hogy leverjem őket, de így elég unalmas).

    Viszont azt továbbra sem értem, miért van az, hogy a GR Trialban csak 17-18 közötti köveket ütök ki, amikor utána magában a riftben meg könnyen végigmegyek és mindig 21-22-re fejleszti fel Urshi a köveket. És ha már itt tartunk, alighanem én vagyok az egyetlen, akinél 90% eséllyel háromszor is failedet dobott ékkő fejlesztésnél... nem kicsit szidtam a felmenőit. :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák