Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#66001) Bird válasza Huha81 (#66000) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nincs ilyen lehetőség.... Szabadulj meg a készletektől, ha nincs rá szükséged.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416

(#66002) morphologus

morphologus
(újonc)

Sziasztok tudna valaki segíteni abban hogy az új gemek mikor aktiválódnak mert raktam be de nem nagyon látom hogy bármi is változott volna.

(#66003) Blaze_ válasza proci985 (#65997) üzenetére

Blaze_
(tag)

SoJ ritkább lett.

(#66004) Bird válasza morphologus (#66002) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A másodlagos tulajdonságok level 25-től, az alaptulajdonságok rögtön a megadott értékig....

Blaze_:Az egyik legritkább item lett a maga 2,5%-ával. :U Még jó, hogy minden gear alapja....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416

(#66005) proci985 válasza Blaze_ (#66003) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

nem volt kb ugyanennyire ritka eddig is? ha ritkabb lett, akkor az unity is. yay.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#66006) Bird válasza proci985 (#66005) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ice climbers se semmi a maga 1,4%-ával. :Y Tasker viszont 3,7%.... Érzésre kevesebbnek tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#66007) Blaze_ válasza proci985 (#66005) üzenetére

Blaze_
(tag)

Unity eddig is ritkább volt, most a soj is olyan ritka lett mint a unity.

Bird: minden 72. unique smart loot csizma ice climbers, jó keresgélést :D

[ Szerkesztve ]

(#66008) proci985 válasza Bird (#66006) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

ez kb stimmel, ice climbers kijott 5000 shardbol, taskerhez 3000 is eleg volt:DDD.

WH viszont irdatlan ritka.

Blaze_: ja bar lehetne rosszabb is, ld rechel.

[ Szerkesztve ]

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#66009) mephi666 válasza mikromanus (#65995) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

krider bakker, 50 legend bow-ból esik talán 1 ...ez szomorú

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#66010) Pocak89

Pocak89
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy sentry dh-nál miért is olyan jó 2h fegyót használni? Eddig nataly-val mentem, a profilon látható szerintem annyira nem rossz. Lvl 35ös grift 10 sec híján nem sikerült eddig ez volt a legjobb eredményem. Tegnap craftoltam 2h-t azzal is próbálgattam, de nekem nem tűnt fel, hogy sok különbség lenne. Eddig mindig azt hallottam, hogy a fegyver dps-e számít ill. attack speed. Hát ebben a 2-ben az 1 kezesem jobb.
Örülnék neki ha vki fel tudna világosítani miért is éri meg 2h fegyvert használni. Köszi.
[Profile]

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#66011) Madn!ght

Madn!ght
(őstag)

Nem tudom ti hogy vagytok vele, nekem a patch óta nem volt semmi értelmes lootom, pedig jó pár órát beletoltam t5-t6-on. A korábbiakban t4-en egy rift alatt 2-4 db leg esett, mostanában viszont volt olyan, hogy két rift alatt sem esett semmi. Ha esett is, akkor az is kb kuka kategória volt. Kadala 2000 bs-ből sem adott semmit, ha valamit át akartam pörgetni, akkor a fire alapú karakternek folyamatosan coldot rollolt.

Írtátok, hogy T6 bountyn nagy eséllyel esik RoRG, kb 20 cache-et nyitottam. Mindegyikből ugyanaz (!) a 3 fajta item esett (a thorn dmg-s braci, valami fos vállas, meg a leoric amu), rorg a mesében sem.

Tegnap kicsit visszamentem t3-ra néhány rift erejéig, volt vagy 200 bs-em mondom elkadalázom. Erre kb 5. után kidobta az első Hexing pantomat (str vit allres +socket) - erre már nagyon régen vadászom -, rögtön utána egy normális earth gatyát (str vit allres +2 socket). A bent lévő srácokkal mentünk egy 26-os GR-t, a végén esett egy leoric crown (str, vit, chc, socket). Mondom remek, minden megvan, amire vártam az utóbbi időben. :)

Kipróbálásként nyomtam egy solo t4-et, mondom variálom kicsit a leoric crown-t, hexing pantot, a magefistet, meg az earth setet. A bounty végén dobott egy str as chd loh-os RoRg gyűrűt. Átpörgettem chc-ra, úgyhogy azt hiszem elégedetten zártam az estét. :)

(#66012) Bird válasza proci985 (#66008) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Te jó ég 0,99% a wh. Lehet keresgélni... Mondjuk iceból eddig esett kettő intes wd-vel. Taskerből egy esett, egy kadala. Whból egy esett, sojból kettő drop, unityből talán három ha jól emlékszem.

Nektek?

(#66013) dobolan válasza Bird (#66012) üzenetére

dobolan
(senior tag)

Soj-ból nekem esett már vagy 6-7 darab, pedig nem játszom sokat.

(#66014) granini válasza Pocak89 (#66010) üzenetére

granini
(őstag)

'Eddig mindig azt hallottam, hogy a fegyver dps-e számít ill. attack speed. Hát ebben a 2-ben az 1 kezesem jobb.'
- klasszikus sentry buildnel egyik sem igaz.. illetve nem teljesen. Az attack speed szamit, es nyilvan hat a sentry sebessegesre, de vannak un. break pointok (korabban volt linkelve talbazat..) es mivel ez a build arrol szol hogy lerakod a sentry-t es az lodozget, nem pedig te magad, igy az AS nem annyira lenyeges, bizonyos break pontok alatt / felett / kozott nincs ertelme tovabi AS-t gyujtogetni mert nem hoz akkora javulast, cserebe elveszi a helyet.. Pelda: a jo kesztyu (legyen az tasker vagy marauder) ebben a buildben nem a klasszikus trifecta (as/chc/chd) hanem sokkal inkabb cdr/chc/chd.. a cooldown red. joval tobbet szamit mint az a 6-7 AS azon a sloton..

- ami viszont kritikus, az a fegyver dps range. Nem a felol naggyal kiirt dps (mondjuk legyen 2750) hanem ami alatta van kiirva dps range, a tol-ig ertek. Ott van a turpissag.. Lehet hogy az 1H sebez 2800-at 1.60-as AS mellett, de a range ugy indul hogy 1200-2400 mondjuk.. emiatt a turetek fognak neked critelni 15-25 milliokat, igen nagy szorassal..

- a 2H xbow viszont lehet hogy csak mondjuk 2500-2600-at sebez es mondjuk csak 1.10 - 1.15 AS mellett, de a dps range ugy indul hogy 2100-2500 ami lentebb ki van irva. Na, ettol fog a turet sokkal kisebb szorassal sokkal nagyobbat utni, critelni fog tipikusan mondjuk 25-40 M kozott.. ez a nem mindegy..
- egy jo 2H ij is lehet erdekes, de azoknak is joval alacsonyabbrol indul a dps range, tipikusan azok is ilyen 1500-2500 koze esnek, es ettol erezhetobben kevesebbet sebeznek

A sentry build arrol szol, hogy te magad soha az eletben nem leszel kepes annyi dps-t egyedul leadni, mint a 2 vagy a 4 turet amit leteszel a foldre.. innentol kezdve nem az a celod hogy minel nagyobb papir dps-e legyen a fegyverednek es minel tobb AS-t pakolj magadra, hanem az, hogy a sentry-ket minel jobbra tapold. Es ehhez kell tasker kesztyu, bombardier tegez, es a megfelelo slotokon (vallas, tegez, sisak, csimma) lehetoleg minel tobb +sentry % dmg bonusz es/vagy mondjuk cluster arrow bonusz..

battletag: Sunra#2349 | <CotS> Children of the Skorn Clan

(#66015) DaveNo1 válasza proci985 (#66008) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Crusamnak az Akarat pajzs még nem esett kiegészítő megjelenése óta, pedig elköltöttem már vagy 20-30 ezer shardot pajzsokra :C Nem mintha kellene, de azért ez vicc. Faith of the Fellből is csak egy esett, DH-mnak meg istenért nem akar esni a Tasker, közben Crusaderemnek már 3 is esett...

WH-ból 1 esett de az fullos (50% chd), ráadásul mainstatot lehet rollolni rajta, úgyhogy bármelyik karakteremnek be tudom rakni. :K

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#66016) mikromanus válasza Madn!ght (#66011) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

T6-on garantált az ott farmolt cachen a legendary reward. Azt senki se garantálja, hogy az 5-6-ból az esik ami épp neked lkell. Azt sem hog ynem lesz ratyi affix kombós.

A legendary drop valamennyire most is véletlen, de azért gyanusak az időbeli ingadozások. Tegnap olyan 8-10 közt este iszonyatosan sűrűn potyogott a legendary. Egy T6 riften átlag 4 legendary esett (vagyis 3+1 fs volt az átlag). vagy 22-25 összejött ez idő alatt. Utána mintha elvágták volna. Már a GR-en se adott semmit 1-2 körig (vagy 2-ből ha egy lett és nem alacsony gr-en). NAgy átlagban igaz mégis, hogy a cache reward látványosan jobban potyog, nehézség alapján növekszik a legendary drop esély, riftben jobb a drop mint azon kívül, trialban nincs drop és GR-ben a legjobb (számosságban). Alacsonyabb GR-en talán nem látszik, de lvl 20 felett szépen pakolgatja. Valami nerf itt lehetett. Szerintem visszavették a drop esélyt, vagy feljebbnyomták a szintet ahonnan elkezd növekedni az esély. Olyan 25-27 kell már lassan. Bár a tegnapi legend-set zuhany után ez nem teljesen igaz. :C

Kadalánál mindegy milyen nehézségű a játék. Normal nehézségen ugyanazt adja, mint T6-on.

(#66013) dobolan
A kérdés inkább a 2.1-re vonatkozik szerintem. Régebben gyakoribb volt. Seasonben nekem egy darab se esett. Mondjuk a többi célpont e nagyon.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66017) dobolan válasza mikromanus (#66016) üzenetére

dobolan
(senior tag)

Akkor helyesbítek, mert 2.1 előtt esett 2 darab nekem, azóta a többi :)

Pont tegnap 8 és 10 között is egy. :D

[ Szerkesztve ]

(#66018) mikromanus válasza dobolan (#66017) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Hát akkó szíjjá' (kéj)gázt! Kis mázlista. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66019) dobolan válasza mikromanus (#66018) üzenetére

dobolan
(senior tag)

Ahha, ez relatív, mert ami kell, azt meg nem dobja :D

Na meg még valami, tegnap este dobott 2 darab Travellers akármi nyakláncot, és szinte hajszál pontosan ugyanazokkal a statokkal!!

[ Szerkesztve ]

(#66020) Thrawn válasza Bird (#66012) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

1 WH, 3 Ice Climbers, 3 T&T, 7-8 SoJ, 4-5 Unity eddig.

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#66021) Bird válasza Thrawn (#66020) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szép gyűjteményed van papa különösen a SoJ-ok tekintetében. ;) A wh viszont nálad is ritkaság.

(#66022) mikromanus válasza dobolan (#66019) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Tegnap cacheból nyaklánc esett, Majdnem azonosítatlanul bezúztam. Erre. MAgas dex, 9 chc, 99 chd, meg talán 100 allres... Hm. No jó, akkor épp maradhat. :C

A sok lom mellett azért esett sok hasznosnak tűnő item is. épp most nem használom ezeket, de van bennük lehetőség. Ami esetleg dobna a karakteren jelen állásban, az persze nem esik... Egy Top solo monk mezei generator - Fd kombós egyéb build simán kijönne. Van 97%-os depth diggersem, pár használhatóbb FD, meg kb minden monk cucc a setektől kezdve a jobb fejesekig. De inkább maradok harangozó. Esetleg majd bekóstolok mást, de ez a fő karakter. Sajna picit korlátozottabbnak tűnik atöbbi egyébhez képest. A dashing nekem nem tetszik, így nem is igazán érdekel a top100 gr. :Y

(#66020) Thrawn
2 WH (seasonés egy PTR volt), sok SoJ (tucatnyi kb, Season:0), 6-7 unity (mind dexes. Season: 0), Ice Climbers 2 (season 0). Taskere gy szál se.
Ramalandi season-ben: 3

(#66023) Madn!ght
Igen. Drasztikusan növekedett. Az esélye azonos a reward cache legendarykon belül, viszont a cache reward drop esélye iszonyat fel lett nyomva. Ami eddig volt mondjuk 20-25% T6-on, az most 100+.
átlag 5-6 Act 1-ből kijön azérst szerintem 1-1. Eleinte nekem is gyakrabb volt. 4 esett, azóta egy sem. Zsinórban vállas-amu-fegyver esik csak. Braci is ritka, de az amúgy se kell.

[ Szerkesztve ]

(#66023) Madn!ght válasza mikromanus (#66016) üzenetére

Madn!ght
(őstag)

Persze ezekkel tisztában vagyok, csak itt írták (1, 2, 3, 4, 5), hogy eléggé megnövekedett a RORG gyűrű esélye magasabb tormenten, mertem remélni, hogy azért 20-ból esik egy. :DDD :B

(#66024) Terrorista

Terrorista
(senior tag)

Nekem 1 WH, 2 IC, 1 Unity meg 5 Ramaladni. Illetve végre a rengeteg rift után Kadalától megszereztem a hydrás wandot. Esett egy Lacuni is Int-Vit-7% As, Crit 6% és rolloltam rá még % fire-t is :D

Más:
Wizardozom Season HC-ban és sok wizardnál 2H fegyót látok. Ennyire jó a 2H a Blizzard-Blackhole-Hydrás buildhez (firebird setben)? Egyáltalán mennyi fire %-ot kell összeszedni?

Itt a karim, Ti mit gyúrnátok át rajta? Van egy fasza magefistem és van firebird offhand is. A bracer és a goldos gem azért van berakva, mert goldot farmoltam.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 5 64GB // Nexus 10 32GB

(#66025) _ocsisajt

_ocsisajt
(őstag)

drop ratek erdekesek...

nekem eddig ketszazhatvaniksz paragon HC szezon:
- ami muris, hogy nata ring gusztustalanul sok esik meg a danettak :D
- 6-7 bombarider also hang
- 4 + 1 ramala (+1 sima HC realm)
- 3 unity
- kb. 3 SOJ
- 1 tasker kadala
- 0 krider
- 0 Climbers
- 0 WH, itt jegyeznem meg, hogy sima HC fronton sem esett meg (552p ott)..

imadlak random...

[ Szerkesztve ]

MBTI: Ambivert ENFP-T, https://imgur.com/BJj2TfH ^_^ | Epic music forever! :) | Hellrider#2918

(#66026) mikromanus válasza Terrorista (#66024) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Nekem is esett egy szép lacuni.. aztán megnéztem elaposabban és tán mégse. Van chc-As, meg vita. Khm. No igen. Ha dex lenne, akkor nagyon durva dam növelő lehetne. Így viszont nem nagyon éri meg. Vagy dex, vagy elemi skill bónusz.

a kétlezes fegyver nagyon jó. lassabb, viszont jelentősen magasabb az ütésenkénti sebzése. Míg egykezesben 2500-2600 körül lehet az elméleti maximum sebzés (1,4-1,5 as-re), meg offhanden mehet rá 3-400dam, ami olyan +600 damot ad a fegvyerre, addig a kétkezesben a 3600 már átlagos szintnek nevezhető (1,1 körüli as-re). A maximum 4000-4100 körül lehet. Emellé még jönaz, hogy nagyon szép kétkezes fegyverek vannak.: maximus -> OP tüzes lánc, FRurnace -> elitek ellen +40-50% sebzés. Azért a másfélszeres dam elég kemény buff. És ezek secondary affixen, azaz nem vesznek el a damage affixektől helyet.

[ Szerkesztve ]

(#66027) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

Nekem már esett 9 SOJ ebből 3-at lepasszoltam másoknak, van 5 unitym, 2 ice climbers abból 1et lepasszoltam, amúgy sem lehet most használni, DH-mnak 2 sentrys tegez, és összese 1 WH.

Ami viszont feltűnt: múltkor nem játszottam 1 hónapig, visszajöttem patch napján, 2 nap alatt kiesett full roland set, kb full akhan set, 2 unity, 1 soj, és egy csomó jó neck. Szóval tényleg van abban valami, ha az ember egy ideig nem játszik akkor több a jó loot.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#66028) Bird válasza DaveNo1 (#66027) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nagy átlagban szinte mindenkinek csak egy wh pottyant. Azt gondoltam volna, hogy jobb lesz az arány. Valóban ritkás "ván pörszent" cucc...

(#66029) Devoured

Devoured
(kvázi-tag)

tegnap levezetésképpen grift után futottunk pár über kört.

RoS megjelenés körül voltam utoljára überezni, akkorról úgy rémlett, hogy ez egy lassú folyamat. most meg bementünk T6-on, pikk-pakk lerendeztük őket, talán fél percet sem voltunk bent 1-1 portal-ban cuccok fölszedésével együtt :D

azért az organ drop a megszokott volt. ami kell, abból senkinek sem dob, ami nem kell, az meg gyűlik tovább :(

[ Szerkesztve ]

(#66030) _ocsisajt válasza mikromanus (#66026) üzenetére

_ocsisajt
(őstag)

ja lacuni kiesett gyari dex-el itt is.. de betortem, mert nekem jobban kell a stun meg nakbekk immu :(

MBTI: Ambivert ENFP-T, https://imgur.com/BJj2TfH ^_^ | Epic music forever! :) | Hellrider#2918

(#66031) Terrorista válasza mikromanus (#66026) üzenetére

Terrorista
(senior tag)

Kösz, van 2 maximusom megnézem majd. Bár elég sok intet-vitet és chc-t bukok.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 5 64GB // Nexus 10 32GB

(#66032) Thrawn válasza Thrawn (#66020) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

Átnéztem az inventorym, pontosítanék:
SoJ: 11 db
T&T: 3 db
WH: 2 db
Unity: 8 db
Frostburn: 3 db
Ice Climbers: 3 db
Hexing: 1 db
Ramalandi: 3 db

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#66033) Muton

Muton
(PH! addikt)

a magasabb szintű griftnek mi az értelme? jobb lesz a végén a drop (több, leg/set, vagy jobb kő)?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#66034) Bird válasza Thrawn (#66032) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én is csak annak a statisztikának hiszek, amit saját magam hamisítok. :D Egyébként gz, Te átlag feletti. :R

(#66035) Sárpac válasza Thrawn (#66032) üzenetére

Sárpac
(PH! nagyúr)

SoJ: 8 db
T&T: 1 db 5as areadam.. :D
WH: 1 db 6as 32chd..
Unity: 6 db
Frostburn: 0 db
Ice Climbers: 1 db
Ramalandi: 2 db

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#66036) Madn!ght válasza Sárpac (#66035) üzenetére

Madn!ght
(őstag)

SoJ: 4 db
WH: 1 db
Unity: 5 db
Ice Climbers: 0 db
Ramalandi: 0 db

:D

(#66037) Sárpac válasza Madn!ght (#66036) üzenetére

Sárpac
(PH! nagyúr)

P615 vs P365 bőven van még mit behoznod, úgy cirka 5x annyi játékidőt! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#66038) Bahama válasza Madn!ght (#66036) üzenetére

Bahama
(fanatikus tag)

Nem tudom teljesen pontosan mert sokat törtem, de max +- 1

SOJ: 10+
Unity: 10+
Frost: 3
T&T: 3
Wh: 3
Ice: 6
Hex: 5
Rama: 7
Calamity: 4
Chanon bolter: 5

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#66039) Bird válasza Bahama (#66038) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mindezt napi hány óra játékkal?

Már a múltkor szerettem volna kérni egy battletaget. :) Köszi. :R

UPDATE: Köszi szépen. 12 óra az nekem család mellett vállalhatatlan. ;) Az esti 4-5 óra nekem is megvan, hétvégén 1 órával több.

[ Szerkesztve ]

(#66040) Madn!ght válasza Sárpac (#66037) üzenetére

Madn!ght
(őstag)

Szerencsére mondhatni elég kevés időm van játszani, úgyhogy nem mostanában leszek p600+ ;)

Megjegyezném, én úgy érzem azért, hogy a szerencsésebbek közé tartoztam mindig is, mert szinte mindent elég rövid időn belül kifarmoltam, amit szerettem volna. Anno az első RORG gyűrű kb 30 cache-ből kiesett, SoJ is jó rollal jött rögtön az elején, IK, Earth set, pattanós csuka, szóval azért egyáltalán nem panaszkodom. :B :K

[ Szerkesztve ]

(#66041) Bahama válasza Bird (#66039) üzenetére

Bahama
(fanatikus tag)

Amikor kijött a ROS akkor sok 12h/nap (nolife-nojob).
De mostanában napi 2-4 között mozog.

Bahama#2331

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#66042) Bird válasza Bahama (#66041) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Uhhh az a hellfire amu betyáros. Mennyi idő alatt kukáztad össze?
Gz a karidhoz, nagyon szép. :R

(#66043) Gorneck válasza proci985 (#66008) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Akkor az én közel 100k shardom nulla tacskóval egész jó nem? :D

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#66044) Bahama válasza Bird (#66042) üzenetére

Bahama
(fanatikus tag)

Köszi :B
A hellfire amu csak sima játékra van, mert a passive az kb kuka rajta. Egyébként olyan 15 körül lehetett.
A gf miatt használom főleg :D GR-be kötelező a Julia amu, abból várok egy jóra még.

(#66045) Bird válasza Bahama (#66044) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hát a passzívért tényleg kár... Az avarice band gyűrű is igen hasznosnak tűnik. :)

(#66046) _ocsisajt válasza Bahama (#66041) üzenetére

_ocsisajt
(őstag)

kar, hogy nem HCzol olyan komolyan, mint SC :)

szerk: kesobbi valaszodhoz... en is nagy Julia fan (voltam) de amiota jobban erzem szivatasnak a thunderstromot meg a 2 masik villamot, azota inkabb xephizek (eleve statisztikailag tobb az esely erre a haromra, vagy egy-egyikere)... na nekem is abbol kellene valami jo itt HCn :(

[ Szerkesztve ]

(#66047) proci985 válasza Gorneck (#66043) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

jo de te mazlista vagy(:DDD), meg ahogy emlekszem ha csapatban vagy akkor viszont esik WH;).

soj: olyan 4-5
unity: 4
tasker: 1
ice: 1 kadalatol
ramalandi: 1
focus + restraint 2+2
bombardier: 3 ebbol egy HC lvl61en
chanon: 1
krider: 1
etrayu: 1
retchel: 1
furnance: 1, de az uber rollal
lacuni, hexing, wh: 0

[ Szerkesztve ]

(#66048) Gorneck válasza proci985 (#66047) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

:D

SoJ: 3db (1 használható)
T&T: 0db (közel ~90k ment el rá)
WH: 2db (1 kuka, másikat nem hordom)
Unity: sok
Frostburn: 1db
Ice Climbers: 0db
Hexing: 2db
Ramalandi: 1db

Napi 3-4 óra játékkal, és volt mikor 7-8 is beficcent (szabi fos idő). Miközben akikkel napi szinten beszélek/játszok azok még válogathatnak is...

Egyébként azt tudni, hogy pl a jailer mit sebez? Arcanet?

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#66049) mikromanus

mikromanus
(PH! nagyúr)

Napi lol és kacagás topic. Alias statistic, B!tch!:
Greater Rift Leaderboards Show Diablo 3 Class Imbalance?

(#66050) Bird válasza Gorneck (#66048) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A kis mocskok. ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.