Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#77351) prokxy válasza kökény (#77344) üzenetére

prokxy
(PH! kedvence)

Jaj, dehogy, csak végignéztem, h mi anci és mi nem, majd válaszoltam, én sem gondoltam ám bele! :D

Origin/Uplay/RSC: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: Pr0kxY_HUN ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77352) Dreamie válasza Gyick (#77348) üzenetére

Dreamie
(senior tag)

Amelyik előbb kiesik! :D

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#77353) Gyick válasza Dreamie (#77352) üzenetére

Gyick
(őstag)

van 4200-es csak dex-es azért kérdezem hogy áttekerjem-e...
Kösz a válaszokat,a blood brothers nekem eszembe se jutott pedig az is van vhol

[ Szerkesztve ]

Asus N551JX, Xiaomi Mi 8 Lite

(#77354) sith7 válasza Reinhardt (#77347) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

ok, set + gyűrűk megvannak

Diablo 3 , Hots: SithHet#1105

(#77355) Tom5

Tom5
(PH! addikt)

Belinkelné valaki azt a kalkulátort ha mókolok vmit fegyón akkor hogyan változik a Dps? :U :R

(#77356) Daert

Daert
(őstag)

Hali.
Valaki tudna segíteni?
Jó ideje nem játszottam a játékkal,de most megint kedvet kaptam hozzá és telepítéskor kéri a Battle.net bejelnetkezést.Viszont vagy nem vagy rosszul írtam fel így nem tudok belépni.Készíthetek új fiókot?
Hogy tudnék megint játszani?

Asus G752VS/Steelseries Rival300/Beats mixr/Samsung S9+/PS4 Pro

(#77357) Thrawn válasza Tom5 (#77355) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

Weapon Damage Calculator

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#77358) shotika

shotika
(fanatikus tag)

Hát én nem tudom megszokni a DH-t:D A Mara 6-os automata tüzeléses sentry-s build óta már a 2. patch jött ki, és geci szar vagyok vele:D Jó, a Mara még mindig erős, de azt meg már unom.

Shotiii#2629

(#77359) noblem1983 válasza Tom5 (#77355) üzenetére

noblem1983
(senior tag)

Parancsolj Weapon DMG Calculator

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#77360) Gyick válasza Daert (#77356) üzenetére

Gyick
(őstag)

A jelszavadat felejtteted el?

[ Szerkesztve ]

Asus N551JX, Xiaomi Mi 8 Lite

(#77361) Szancsó válasza Szancsó (#77203) üzenetére

Szancsó
(fanatikus tag)

Hát, nem vagyok mai csirke, de mindig meg tud lepni, hogy ez a Blizz mekkora egy troll :)
Mondom ma hagyom a barbit, majd egyszer kiesik, aminek ki kell (hiszek a randomban, mondjuk abban nem, hogy lehet implementálni...). Wiz -nek kb. második riftben kiesett ez:
Nézegettem hogy lehetne ebből monknak dex -eset csinálni, de leginkább sehogy (alapdam + main statot is cserélni kellett volna), úgyhogy akkor vissza a barbira, ellőttem rá az egy szem lyukasztót és hajrá. Keep depths -ben tetszett, mondom futok egy riftet. Ment is, bár az én agyamnak gyors volt a tempó, de esett két zöld. Na mi? Hát persze, hogy a Wrath of the Wastes 2 hiányzó darabja, a vállas és a sisak. 2 rifttel később pedig kiesett még egy kesztyű is belőle. Jellemző, no...

[ Szerkesztve ]

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#77362) noblem1983 válasza Szancsó (#77361) üzenetére

noblem1983
(senior tag)

Tegnap óta én is használom. Kis gemeket egész jó húzni 30+os rifteket gyorsan le lehet tolni vele csak a másik kézbe egy jó Sun keeper kellene mert Rift bossnál szívok vele.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#77363) Sirandrish válasza Gorneck (#77323) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Kösz. .már majdnem volt egy fél karim de törlöm is a picsaba :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77364) Gorneck válasza Sirandrish (#77363) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

:D

Végre klántárs megszánt egy Kukrival...el se hiszem...

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#77365) Daert válasza Gyick (#77360) üzenetére

Daert
(őstag)

Köszönöm,menet közben sikerült megoldanom,nem tudom hogy de sikerült.Igen a jelszó.A battletag-ot felírtam de a többszöri próbálkozás kizárással fenyegetett.Megijedtem. :B

Asus G752VS/Steelseries Rival300/Beats mixr/Samsung S9+/PS4 Pro

(#77366) solyomb válasza Gorneck (#77364) üzenetére

solyomb
(tag)

Grat!:)

(#77367) proci985 válasza Edge (#77255) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

:DDD

ancient krider 22000bol.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#77368) Sirandrish válasza Gorneck (#77364) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Én azzal a kukrival piszkálom ki a kaját a fogaim közül...az kéne? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77369) Gorneck válasza solyomb (#77366) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Köcce, de ez még mindig nem a saját lootom sajna...szánalom.

Tegnap tankWD+tankPala+dpsWD, ha nem csokkker jött volna act3 keepen, akkor letoljuk 55-öt...iszony erő van a WDben...

(#77368) Sirandrish: Te húzzáááá melóba... :D

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#77370) Sárpac válasza Sirandrish (#77368) üzenetére

Sárpac
(PH! nagyúr)

Te kukival piszkálod a kaját a fogaid közül?? :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#77371) Thrawn

Thrawn
(PH! félisten)

Ez a Roland krúz elég brutál cucc, pedig nem valami fényes cuccokat bírtam csak ráaggatni :DDD

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#77372) Sirandrish válasza Gorneck (#77369) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Majd délután hogy nehogy már összefussunk, lusta banda :DDD

Sárpac: Csak mert jó arc vagyok ;]

Amúgy meg ha befér a fogaim közé akkor jöhet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77373) Edge válasza Thrawn (#77371) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

hé lenyúltad a karinevem :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#77374) DioRobber válasza Gyick (#77348) üzenetére

DioRobber
(tag)

Fire cruzt soloba szerintem furnaceval magas gr-t, de annyira kényes a cruz basszus, gyűlölök vele szólózni, mert eliteket másodpercek alatt kinyírja de egy lepkefing megtudja ölni, és területre teljesen eredménytelen ez a cruz, így bossig kicsit szenvedős. Blood brother lehet opció igen.

Partyban én egyértelműen átállnék physicalra (pound rúna nagyot üt-nagyobbak a milliárdok, mint a crumbleel), főleg úgy, ha van support, mert ott elitekre áldás egy cruz a partyban-és ott sztem furnace kell, mert ott nem hozod a unity soj párost, szal buksz elite dmg-t-focus, restraint páros a nyerő. 53-as gr-t mentem vele 4-es partyba. Cruz

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#77375) Edge válasza DioRobber (#77374) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

melyikkel szenvedős? a poison ami szivatja főleg? mert akkor egy mara az tuti lenne neki igaz? Van pár cumóm roli crushoz össze rakok én is egyet mert tetszik.

(#77376) Thrawn válasza Edge (#77373) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

Elég népszerű név lett szerintem az utóbbi időben :)

(#77377) T. M. válasza Edge (#77375) üzenetére

T. M.
(senior tag)

Akkor talán annyit nem bénáztam vele tegnap :D

(#77378) DioRobber válasza Edge (#77375) üzenetére

DioRobber
(tag)

hát ha van jó marád ja az elkéne, én is hordanám, csak nekem lightingosba adta :S de szerintem xeraphien is jó neki-ez a kettő ami gyílkos tud lenni, de inkább a sima mobok ölik meg, mert sokan vannak és mindenféle szögből támadják, és a cruz egyesével tudja ütlegelni, szal az a szar:S

(#77379) Reinhardt válasza T. M. (#77377) üzenetére

Reinhardt
(senior tag)

Mind nagyon benak voltunk, foleg a trial alatt latszott :DDD
Atkuldened privatba, hogy milyen skillekkel hoztad ele az 50-et? Tegnap osszedobtam egy phisical-osat miutan kileptetek, de total szenvedes volt vele...
(hogy a bnet oldal miert mutatja a roland set-et es teszi ki a support adatait hozza, azt nem ertem)

[ Szerkesztve ]

(#77380) Cadal

Cadal
(őstag)

Hi!

Kicsit átdolgoznám a téma tudnivalók részt a topikban. Pár már nem aktuális dolgot kivennék és bekerülhetne pár napi használatos link (pl a Weapon Damage Calculator vagy akár a PH!-s klánokról, community ről,..).
Ha van esetleg ötletetek mit lehetne még oda betenni írjátok meg és összeállítom. Köszi.

Cadi.

[ Szerkesztve ]

(#77381) Edge válasza T. M. (#77377) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

Ja ahhoz igazából nincs sok köze(noha jó a crusád), már PTR-en is tetszett csak most hogy wizemnek kb kiesett minden ami kell mehet a shard költés crus cuccra. :) De semmi komoly majd elbohóckodom vele.

Diorobber:
van fire és phys mara is tarsolyban, akkor majd vmelyik lesz. De értem, a tömeg oszlatás a nyomora a buildnek, hm akkor lehet nem fog tetszeni mert én főleg az AOE damolást szeretem.

Cadal:
Igaz hogy kaszt specifikus, de ez minden wiznek jól jöhet, főleg most:
Mammoth hydra APS calculator

[ Szerkesztve ]

(#77382) Cadal válasza Edge (#77381) üzenetére

Cadal
(őstag)

Okés, köszi jó ötlet, beteszem ezt is. Nem gond, ha csak most aktuális viszonylag hamar lehet módosítani azt az összefoglalót is. :R

(#77383) Joezyka válasza DioRobber (#77374) üzenetére

Joezyka
(senior tag)

jobb a furmány mint anci maximus?

Szerinted a str kavicsokat le kéne cserélni all-resre? csak mert tegnap én is mentem jópár kört, és volt olyan rift ahol estem keltem. pl arcane diszkó+poison és az elit közelébe nem bírtam menni pl...

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#77384) solyomb válasza Gorneck (#77369) üzenetére

solyomb
(tag)

A lényeg hogy már van. Nekem eddig kb 4db esett, abból 2t el is ajándékoztam, egyet klántársnak egyet meg Prokxynak:) Nekem most rá kéne állnom egy jobb DoD kiszedésére, az monstág eltünt a droppok közül

Egy ilyen partyba én is megnézzem meddig tudunk eljutni:)

(#77385) DioRobber válasza Joezyka (#77383) üzenetére

DioRobber
(tag)

sztem cruznál simán lelehet, mert akkorát üt a shild bash, hogy nem azon a néhány rubin múlna a rift.... sztem furmány a tuti mert a fire dmg nem fog annyit adni mint az 50%elite-tehát sztem ami erőssége a cruznak azt kéne tovább vinni, és az az elite nyírbálás, bossleszedés....

(#77386) Dreamie válasza Edge (#77375) üzenetére

Dreamie
(senior tag)

Igazából mindegy, melyik nyakas, de valamelyik kell neki, mert soxor kihúz a szarból, nekem a lézeres van, abba állok bele néha egy kis healért. :D 33 milla tofnesszel szívok már 45 felett, vigyázni kell... hiába meele karakter az meele, de fényévekkel jobb, mint volt... :C

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#77387) Joezyka válasza DioRobber (#77385) üzenetére

Joezyka
(senior tag)

és akkor a fire ágat is el kéne hagyni és physicalra áttérni ?

(#77388) Gorneck válasza solyomb (#77384) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Egy köpiWD és egy LGT DH még elmegy magas szinten. Legalábbis tegnap nem volt szaggatás...2vel horror volt...

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#77389) DioRobber válasza Joezyka (#77387) üzenetére

DioRobber
(tag)

partyba mindenféleképpen, soloba sztem fire maradhat, mert kicsit úgy működik ott a shildbash, mint anno a shotgunnos cruz, szal azért tömegbe jobban hat-könnyebb vele az előrejutás, mert egy csíkban mindenkit letüzel...

(#77390) solyomb válasza Gorneck (#77388) üzenetére

solyomb
(tag)

Jó rég nem játszottam DH-val, milyen az-az LGT verzió? Gondolom nem a "Neked írom a dal"-t dúdolja:D

(#77391) Gorneck válasza solyomb (#77390) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Partyban jó (soloba nem szeretem)...eleve, mert DH iszony dmg-vel bír és végre:

1, én sebzek nem más...
2, turrettel nem kell foglalkozni...

WD mellett DPSnek még DHt szoktam vinni...de most már akad az erős tankPala mellett WD tankom is végre... :)

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#77392) Edge válasza Gorneck (#77391) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

iszony ide uszony oda, a wiz is tol olyat mint egy dh, bármennyire is ignorálod még mindig papa :) 4playeres gr topban nem egy csapatban van wiz még a 70-es gr-ben is. :)

köpi wd csak a lag miatt nem jut ilyen magasra vagy elfogy? szted mi lehet?

[ Szerkesztve ]

(#77393) solyomb válasza Edge (#77392) üzenetére

solyomb
(tag)

A -s partynk ugy szaladt volna át az 53-n mint kés a vajon, úgy hogy a két WD között azért akadt különbség powerbe:)
Egyelőre szerintem a játék fogy el a WD-k alatt, nem a dps

(#77394) Edge válasza solyomb (#77393) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

kezdhetne ezzel vmit a blizz, tegnap 2 wiz 2 crus felállásba is volt hogy akadt rendesen... mondjuk 56 meglett így is.

(2 playeres rekordunkat meg tolhatnánk feljebb, van egy finomított buildem oda, sztem 55 tutira, de 56-57 is meglenne, lassan kiesünk a top1000-ből, jelenleg 942-re csúsztunk le :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#77395) Gorneck válasza Edge (#77392) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Nem ignorálom...csak nem érdekel, mivel nincs...ezért nem nyilatkozom róla...tudod abba nem vauzok bele amihez nem értek...
Persze titkon azé jobb szeretem a wiz nélküli partykat... :D Látni is mi a piccsa történik a placcon... :D

Mivel 63as riftet is csinált már köpiWD+LGT DH így aszondom, hogy az oka igen egyszerű...belagol a party és azért nem viszik...nem kis felháborodás van emiatt és a nonstop lagok miatt a blizz fórumon..
Mivel van DHm, annyira tán nem is rossz így aszondanám, hogy bőven hozza a szintet a setgyűrű nélkül is...azt ugye ne felejtsük el WD nem nyert plusz DMG, amit kb minden kaszt élvez...illetve messze nem olyan törékény, mint egy wiz vagy dh...

(#77394) Edge: Sztem Te még nem láttál ollat mikor két köpiWD 3-4-5 perc állóképet csinál... :D

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#77396) Reinhardt válasza Edge (#77394) üzenetére

Reinhardt
(senior tag)

Nekem egyszer se lagolt be tegnap, pedig minden high és 4K.

(#77397) Joezyka válasza Gorneck (#77395) üzenetére

Joezyka
(senior tag)

miért laggoltat egy wizz? de most komolyan? sok az effektje? a pörgős barbi mit csinál? annyi a forgószél a képernyőn, hogy magamat se látom, meg amiket az elitek alámraknak, nem hogy még bármi mást...

amúgy meg tegnap pl 3 crus 1 wd-vel mentünk és úgy is akadt mint a disznó... nem kell hozzá wizz, szvsz szerintem rosszul gondolod a dolgokat.

(#77398) Bahama válasza Gorneck (#77395) üzenetére

Bahama
(fanatikus tag)

Köpködés WD egyedül képes laggoltatni nagy tömegben.
Volt hogy én éppen feküdtem, és csak a wd lőtt, és egyedül képes volt laggoltatni, pedig még csak nem is torment serveren voltunk.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#77399) Edge válasza Gorneck (#77395) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

:) abszolút megértem, mert az is fasza amikor a ranged lövedéket nem látom a saját hydráimtól, de hogy tegnap egy komplett denevért nem láttam az már kemény, simán átrepült a hydráim között kikerülte a 4 meteoromat és lazán arculcsapot és 1 hitelt 55-ön... mondom mifasz volt ez, na akkor vettem észre amikor kiírta alul hogy ...was slained by bat.

Am. sztem az nem véletlen, hogy nem fér be az F+R(nem véletlen nincs zuni vállas), hisz egy generátor skillel vagyis free cast skillel F+R nélkül aláz így is a köpi ed, képzeld F+R-el mi lenne, na az már túlzás lenne szvsz :)

bahama: nem torment, hanem torrent szerveren voltatok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77400) DjDanee87 válasza Joezyka (#77397) üzenetére

DjDanee87
(PH! addikt)

Én úgy gondolom, de lehet nincs igazam, hogy a sok számolás amit a szervernek kell végeznie, ami megfekteti kicsit a játékot néha és attól akadozik. Volt egy időszak még elég régen, mikor havert ki DCzte elég sűrűn csak az, hogy cleave-nek a robbanós rúnáját használta barbárral nagy tömegben. Jött a sok robbanás és kapta a DCt. Váltott rúnát utána és rögtön elmúltak a DCk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.