Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#78551) oxox válasza Gorneck (#78550) üzenetére

oxox
(PH! addikt)

sem....de transmogra egyszer mar volt nalam....bibibiiii :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#78552) khirill válasza Gorneck (#78550) üzenetére

khirill
(fanatikus tag)

a nap beszólása! :C

[ Szerkesztve ]

[ h U b E R t . C u M b e R d A L e ]

(#78553) Jazz

Jazz
(PH! kedvence)

A DH Unhallowed (6) set bónusza érvényes az elemental arrow-ra Krider használata esetén?

Azaz, a játék értelmezésében "generator" skill-é avanzsálódik az elemental arrow krider esetén, vagy nem, nem kapja meg a bónuszt, mivel ez eredetileg ugye hatrate használó skill és nem "generator".

Thx

free your mind

(#78554) Gorneck válasza Jazz (#78553) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

:K

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#78555) freddirty válasza schwartz (#78549) üzenetére

freddirty
(fanatikus tag)

Egyetértek, én ezért is hagytam abba játékot egy ideje. Legutoljára wiz tal kesztyűt farmoltam kadalától sok-sok ezer shardal. T&T kesztyűből kb. 5 vacakot daráltam le és a tal meg nem jött. T&T régebben a DH-nak kb. hónapok alatt egy ha jött.
Ez igazából az utolsó csepp volt csak, mert ez már időrabló unalmas és értelmetlen. Ha lokális volna a game, akkor aki akarná az beleírná a savegame-be a kívánt cuccait, tolná solo-ban addig a max szintig amíg a ügyessége engedi és aztán ennyi volt a game.
A játék elnyújtását szolgálja csak a szerveres működés és a "random" loot, content meg már nincs. Talán a dio 4 majd egyszer :)

fred

(#78556) Sárpac válasza freddirty (#78555) üzenetére

Sárpac
(PH! nagyúr)

Prng van volt és lesz! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#78557) oxox válasza freddirty (#78555) üzenetére

oxox
(PH! addikt)

HC-z es akkor nincs hasonlo gond...orulsz annak ami van, nem farmolod a +1%-os life-os ancit honapokig... ;]

mas
apropo reggel volt egy 3v3-as griftem pubon....talan lvl40-es volt...crussal voltam bent, ereztem, hogy ez hatarhoz kozelit (solo gr41 megvan vele)...2barbival, az egyik ugy suhant at a palyan, hogy nem zavarta az sem, hogy 2-3 elite pakkot rant ossze maga mogott....aztan mikor szoltunk neki, hogy talan olhetne is meg neki allt feljebb....a grift utan meg percekig bizonygatta, hogy ezt igy kell....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#78558) dargelot

dargelot
(senior tag)

Sziasztok,

arra lennék kíváncsi hogy WD esetében mikortól érdemes átváltani Carnevil buildre, Jelenleg fetish Horde build-el a GR45 megy, de van egy sima DoD-om amivel kb -30% dmg-em lenne. Érdemes a sima DoD-ra váltani anci Kukri-ról, vagy addig menjek míg anci esik abból is, és addig ne váltsak?

(#78559) Edge válasza Sárpac (#78556) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

:DDD :DDD :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#78560) oxox válasza dargelot (#78558) üzenetére

oxox
(PH! addikt)

ebbe a linkelt buildbe miert nincs enforcer ?

(#78561) Jazz válasza Edge (#78559) üzenetére

Jazz
(PH! kedvence)

:DDD [link]

free your mind

(#78562) dargelot válasza oxox (#78560) üzenetére

dargelot
(senior tag)

Nyakláncban van.

(#78563) oxox válasza dargelot (#78562) üzenetére

oxox
(PH! addikt)

Carnevil buildre kerestem ra, es ott nem volt benne...
[link]

(#78564) Mirman

Mirman
(őstag)

Ezt a buildet nem tudom egyszerűen mire vélni. XP farmos az látszik rajta de vajon használhat e ez a build a csapatnak eleget hogy mondjuk speed GR-re beférjen ? Aether Walkerrel In-geom helyett mondjuk.

(#78565) Mirman válasza Mirman (#78564) üzenetére

Mirman
(őstag)

Csak a lényeg maradt le . Tehát a build.

(#78566) Edge válasza Mirman (#78565) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

ez egy zdps tank wizard, allitolag gr 50-ig van olyan jó mint bármelyik zdps tank kari felette már nem annyira. speed grre használják.

(#78567) tibee77

tibee77
(senior tag)

En pär napja lättam egy tank dh-t,kicsit nagyon meglepödtem! :Y Mert, hogy nekem a dh mindig is pure dmg karakter volt (märmint csak ugy ismertem) es ez meg born set-ben, fagyasztotta es tankolta vegig a gr-t. :D

b.net-tag:slicchabib#2475 - steam:slicchabib - poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#78568) Gyick válasza tibee77 (#78567) üzenetére

Gyick
(őstag)

mostmár lassan mindennel lehet tankolni csak a barbárral nem akihez talán legjobban illene a szerep :)Bár lehet hogy lehet azzal is

Asus N551JX, Xiaomi Mi 8 Lite

(#78569) schwartz válasza Gyick (#78568) üzenetére

schwartz
(PH! addikt)

Nekem van egy felig tank forma barbi kozepesen jo dmg-el de igazan csak a wd profital belole a GF passziv es a globe-ok utan. Az Ancient Spear-el eleg jol lehet a mobokat kupacba huzni, viszont ugy kimarad a war cry. De mar az olyan mint egy"Micro fele onsanyargatos build", igy hosszu tavra nem erdemes tervezni vele... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78570) oxox

oxox
(PH! addikt)

kicsit változtattam a wd-men...és igen nagyot léptem vele előre
egyrészt negyedik gr40+ os karakter lett belőle (az idő alapján meg sima szezon 260 körül van besorolva)
szerintem 3-4 szint még simán van benne...egyszer sem kaptam kritet (pedig volt vagy 3 reflectes elite....csak most annyival gyorsabban teszem őket hüvösre, hogy nem szopatnak)

(#78571) granini válasza Thrawn (#78519) üzenetére

granini
(őstag)

Köszi Artu! :D :R

Megnéztem a DH-d (brutál, gz..) és a skillezést meg a geart lekopiztam. Hát a Kriderem csak 2500-as, meg vannak még bajok, de ez a játékstílus (multi-multi-elementál- jajjdelassanéroda-tolomafarkast- jajlkellegyszmókszkrín-álljunkarrébb multimulti felrakomamarkedet, tehát ez.. :DDD ) jobban bejön mint at egyhelyben pörgös natalya. 66 disc-et bírtam összekaparni mert a vérten meg az íjon van. Lehet én is keresel régi LGT-s SOJ-t amin még van disc, és akkor mellé az elementálos ring. Egyelőre F+R is szépen buffol.
Elsőre tipikus triál karinak nézem, nagyon lassan épül ki a lightning a térképen de ha egyszer ott kalandoznak már akkor ami belesétál az kampec..

battletag: Sunra#2349 | <CotS> Children of the Skorn Clan

(#78572) Edge

Edge
(PH! addikt)

Újra a top 1000ben :)

lesz ez még több is, érzésre 60+ is lehet

(#78573) Gyick válasza schwartz (#78569) üzenetére

Gyick
(őstag)

Nem nagyon van a barbárnak olyan skillje ami a többieket erősiti mármint dmg-ben.zdps-nek szerintem fontos az is hogy valamennyire bepotolja ami nála kiesik.Monknak meg a wd-nek azért van jocskán

[ Szerkesztve ]

(#78574) emmm válasza Edge (#78572) üzenetére

emmm
(őstag)

Nice :))

Kérdés a wiz mesterhez: a halo of arlyse használható valamire? Találtam belőle egy egész jó ancientet. Focus+ restraint párosból még csak az egyik van, elementalos ring meg nem vagyon.

A buildeddel meg ma reggel mentem egy négyes partit, két brb meg két wiz felállásban. GR 44 laza menet volt, 6-7 perc alatt lehoztuk. Pont ennél dobta az említett gyűrűt is. Feljebb még nem nagyon tudtam menni, idő hiányában (a piszok kölök mindig akkor ébred fel, mikor GR-ben nyomulnék :DDD ), de érzésre van benne bőven kakaó.

(#78575) oxox

oxox
(PH! addikt)

WD szakertok:

van valakinek valami otlete, hogy lehetne javitani az alabbi karakteren?
[link]

gemek mar nem ezek vannak bent, ill. probalkozok soj + conventionnal
gr35 megvan vele siman, gr37 meg mintha lvl 40+ lenne

höcö..

(#78576) Edge válasza emmm (#78574) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

thx :)

igen, a melee tal build része.

gyick: crus szintén, de wizard is sok buffot tud adni: build

(#78577) Jazz

Jazz
(PH! kedvence)

Úgy néz ki nem tudok Gr50 fölé menni solo-ban. 48-nál megállt a tudomány. [link] Tanácsot kérnék.;)
(1.) DelRasha:
- Ha van Primus fejes, nagyon jól lehet haladni, a legdurvább leosztású rift sem probléma, Boss viszont lassú, mivel Meteor cipőről le kell mondani.
- Meteor cipővel jóval gyorsabb a Boss, viszont szívás a mobok elleni harc, mivel így kiesik a Primus ami az All Rune Bubit adja. Nem lassítja le eléggé az assassinokat meg a gyors rádugrálós mobokat.
(PRNG istene még mindig nem adja az áldott Anci Serpentet, így a hidra nem opció. Majd talán pár év múlva esik egy.)
(2.) RolandShieldBash:
Mivel nincs stun, freez, se semmi hasonló, hiába a 100m+ EHP, Gr50 közelében olyan burtál az incoming Dps, hogy bent a tömegben lezúznak, főleg ha reflectes is az elite. Még akkor is ha 60k life regent ad Molten leg gem + 48k-t az Consecration Aura.
Van Fire Demon 2H, de nem Ramanadali-s, így az 1400vita hiánya miatt nem tudom használni, újabb anci meg még nem esett, és ugye 20% Dps-t dobna.
(PRNG: Ugyan ez a helyzet itt is: mivel Anci SweepAttack-os flail még nem esett, így ez is várat magára.)

(3.) A DH-sokat kérdezem: Krider, Unhallowed build-el hogy lehet solo-zni 50 felett? Mivel nincs semmi stun vagy lassítás a build-ben, mit csinálsz ha jön a fast rádugrálós assassin, teleportálós mobok, A4, A2 mobok...stb.?

(4.) Crusa, SweepAttack: A lightningos build ugye stun-ol, a bracer[link] meg ennek függvényében adja a dmg reducot, ez tiszta sor.
De mi a helyzet a holy-s build-el? Ez elvileg jobb, mert a Holy Cause Passive (amit eleve ad a Hellfire Amuletem), ad ugye "life steel"-t.
(4./1) Plusz a Holy-s Sweep attack skill folyamatos pull-al súlytja a mobokat, ami meg koncback-nek minősül, így használható mellette a StornGarm barcer.(?) Kérdés hogy Gr50 felett a stun dmg red. hiánya használhatóvá teszi e a karaktert.
(4./2) Az ok hogy a Parthan bracer működik freez-re is. De működik blind-re is? Mert akkor a holy sweep attack mellé lehetne használni 40%-os BlindFace fejeset, és kész is a build.

Big thx :R

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#78578) Thrawn válasza Jazz (#78577) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

(3.) Távolságot kell tartani a moboktól, a lassítást félig-meddig megoldja egy jól felöltöztetett Templar. Persze ha a felsorolt brigád szembe jön akkor egyszerűbb a leave game. Jailer-frozen-fast-reflect-thunderstorm-mortar-teleporter -> leave game.

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#78579) Edge válasza Jazz (#78577) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

wizardban tudok tanácsot adni:
sokkal jobb crowd control lehetőség van a blackhole-ban mint a calamity-ban és természetesen egy strongarmal együtt még jobb dps is, nem mellesleg nem kell közel menni. Már lehet ezen sok múlik és feljebb tudsz jutni. gr50-et non anci SS-el is meglehet csinálni. Persze egy anci tal source az kell mellé.
És ahogy Thrawn is írja egy jól felszerelt templar is(nézd meg az enyémet az egy jól felszerelt templar).

(#78580) Mirman válasza Edge (#78579) üzenetére

Mirman
(őstag)

Edge Force Weapon helyett solora megéri berakni a slow timeot attack speedes runaval ha átlepem vele az utolsó breakpointot amit el lehet érni wd és Cruz nélkül ? Solorol beszélünk természetesen.

(#78581) Jazz válasza Thrawn (#78578) üzenetére

Jazz
(PH! kedvence)

Esetleg wyrdward ring, vagy blindface? (persze így bukó az F+R)

(#78579) Edge:
Köszi, a BlackHole jó ötlet. Calamity főleg az Arcane sebzés típus miatt volt hasznos (ez volt az egyetlen ami Arcane-t tudott adni a build-ben hogy meglegyen a 4. típus is), no meg a közlekedésre, helyezkedésre is nagyon jó volt. FrozenSolid helyett sokáig ForceWeapon-el mentem, de a Primus elhagyása után sajnos kellett valami stabil lassítás. 60%slow bubi kevés volt (Dmg bubi).

Az én templarom Azure + overwhelming-desire-vel ment eddig. Lehet lekéne mondanom az amlet bónusz +Dmg-éről. Egyáltalán ez hat rám is, vagy csak rá?
- Oculust ugye az IAS miatt raktad be neki. Az oculus által kreált aura gondolom csak rá hat.(?)
- A Wyrdward működik neki? A fegyójának a main dmg típusa lightning. Ennyi már elég hozzá? Vagy csak az IAS miatt raktad be, mert épp ilyen volt.
- Eun-jang-do csak 20% alatt hat. Esetleg Azure helyette nem jobb? Vagy Thunder.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#78582) Edge válasza Jazz (#78581) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

Occu AS miatt van bent amúgy az effektje rám is hat, ha beleállok a körbe.
Hat rád is az amu bónusz az maradhat.
Ha fegyveren lightningra tekered a damot akkor érvényesül a wyrdward stunja igen.
Eung jang do 20% life alatt perma freezet csinál, bármin... RG-n is.

blackhole-ból vidd a spellstealt az arcane sebzés és + damot is ad.

mirman: nem éri meg.

(#78583) schwartz válasza Gyick (#78573) üzenetére

schwartz
(PH! addikt)

A WD-nek nagyon durva dmg boostot ad. Egy jol osszerakott barbar szerintem WD mellett kivalthatja a masik dps karaktert 4es partyban.

(#78575) oxox
Ne foglalkozz a Jade set-et; Sokkal faszabb cuccaim vannak es mindent kiprobaltam mar vele. Ancient egykezes-ketkezes durva fegyok (Kukri, Furnace, Wrath of the Bone King, stb) Jade kombinalva Aughild-al, fear-es , pet-es sapi +ov. sacrifice buff, perma BBV... Gyenge a Carnevil build mellett.

[ Szerkesztve ]

(#78584) Jazz válasza Edge (#78582) üzenetére

Jazz
(PH! kedvence)

Hogy a rákban tud neked az occu 16 AS-t...mi ez, valami legacy pre-patch verzió?:) (nálam 9 a max)

"Ha fegyveren lightningra tekered a damot akkor érvényesül a wyrdward stunja igen."
Nosza, akkor Azurra kell tekerni light damot (ha lehet), és voala happy dance best weapon for templar.

Eung jang: Ne bassz. Perma freez-eli a RiftBoss-t? Az úgy is pont jó, hisz 20% alatt kezdenek bepörögni.

BlackHole: azzal megyek. De egyenlőre szokni kell a teleport hiányát. Nagyon nehéz így. Elég vadul szoktam a wizával közlekedni. Furcsa hogy nincs semmi menekülő, helyezkedő skill. Kellett is, mivel a bubikat gyorsan és jó helyre kell letenni, hogy az AoE a lehető legjobban érvényesüljön, és hogy időben minél jobb legyek mire a boss-hoz érek.
Így akkor most 1 helyre hárman vannak versenyben: Teleport, FrozenSolid, ForceWeapon.:S

free your mind

(#78585) Gyick válasza schwartz (#78583) üzenetére

Gyick
(őstag)

mire gondolsz?most semmi nem ugrik be hirtelen a barbárnál ami dmg bonuszt ad..

(#78586) Edge válasza Jazz (#78584) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

9as mellé egy másik statot tekersz as-re 9+7=16 :)

(#78587) Jazz válasza Edge (#78586) üzenetére

Jazz
(PH! kedvence)

Most tudom meg hogy ilyet is lehet?:Y Mióta? Ez ilyen item spec dolog? Vagy más itemeken, más statokkal is lehet ilyet csinálni?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#78588) shotika válasza Thrawn (#78578) üzenetére

shotika
(fanatikus tag)

"Jailer-frozen-fast-reflect-thunderstorm-mortar-teleporter -> leave game."

:D Tehát kb bármelyik elit:D

Shotiii#2629

(#78589) schwartz válasza Gyick (#78585) üzenetére

schwartz
(PH! addikt)

Battle Rage-Swords to Ploughshares a WD-nek kb,. konstans 50% int-et ad Gruesome Feast passzivval, amellett EHP buff is az +int utan nyert all res-bol.
4 fos 55+ os rifteket lehet tolni komoly barbar mellett, tank nelkul, lazan... ;)

[ Szerkesztve ]

(#78590) AtHoS válasza Edge (#78586) üzenetére

AtHoS
(PH! nagyúr)

Delsere sorcnál mennyire érdekes az AS?

Crown of the Primus van most sittyónak, mivel értelmes Delsere sapi nem esett. Így RoRG van rátéve CoE-vel párosítva, hogy meglegyen a szettbónusz. RoRG-on (int, AS, CHC, sock) át tudnám tekerni a rajta lévő AS-t pl. CHD-re, ha nem érdekes az AS.

A Hellcast öv dob 5%-ot illetve a RoRG 7%-ot

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

(#78591) Jazz válasza AtHoS (#78590) üzenetére

Jazz
(PH! kedvence)

Állítsd be a fehér dmg kijelzését. Stopperrel mérd le mondjuk 10(darab) sebézs +14 AS estén mennyi idő alatt ad le, és mennyit 14 AS nélkül.
Én úgy vettem észre hogy számolt DPS egy az egyben át van ültetve. CD, CHC....noha nem crittel, de számít.

free your mind

(#78592) Edge válasza Jazz (#78587) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

Hát, 2.1 vagy régebbi dolog ez az occuval, de csak vele.

Athos: sztem ott vmit benézel mainstat/chd/chc/socket rorg nem lehetséges.

(#78593) Thrawn válasza shotika (#78588) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

Azért kimaradt a felsorolásból pár kezelhetőbb affix :)

Tegnap este krúzoltam kicsit publicon, 3 DH mellé dobott be a játék. Kiütöttünk egy 49-es kavicsot, meg is csináltuk kb 7-8 perc alatt. örült mindenki de persze oltári mázlink volt az elitekkel. Aztán nekiestünk egy 50-esnek, na ott már nem volt szerencsénk, mindegyik elit refis volt, jaileres-thunderstormos duplapakk is akadt. Azért röpke 23 perc alatt végeztünk :DDD

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#78594) AtHoS válasza Edge (#78592) üzenetére

AtHoS
(PH! nagyúr)

Jaja, a sock már forgatott rajta :B viszont akkor nem foglalkozom rorg hajkurászással, marad így.

Esett anci tal páncél, de csak 5% AS-el. Tasker meg "csak" 7/47-es (amúgy is cserés egyébként, mivel CHD hiányzik róla) így nem tudom az anci talt egyelőre használni, mert leesik a hydra AS egy szintet és a talon levő 12% blizzardot csak át kellene rekerni hydra-ra (no persze ez egy másik sorc)

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

(#78595) schwartz

schwartz
(PH! addikt)

Esett egy ujabb Kukri. Ancient. Osszevagtam a kovacsnal...
DoD persze sehol.

(#78596) SQX_Barto válasza schwartz (#78595) üzenetére

SQX_Barto
(őstag)

Na szep, mas meg nagyon szeretne egyet .... :P
Meg ocsisajt-nak volt egy I wantSMK nevu HC WD-je :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto

(#78597) Jazz válasza Edge (#78592) üzenetére

Jazz
(PH! kedvence)

A bubi "less -25% dmg reduce" rúnája mindenkire hat, vagy csak a wizára?

free your mind

(#78598) Sirandrish válasza Jazz (#78597) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Mindenkire aki benne áll..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78599) Wayne

Wayne
(fanatikus tag)

Nézzétek meg a végét! Lehetett egy vérnyomása a gyereknek, amikor megborult :DD [link]

(#78600) Jazz válasza Sirandrish (#78598) üzenetére

Jazz
(PH! kedvence)

Nem úgy értem.
"Exhaustion: Enemies caught by Slow Time deal 25% less damage."
Ezen mobok az egész partyra 25%-al kevesebb dmg-t fognak tolni, vagy csak a wizára érvényes ez?

free your mind

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.