Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz pcnet #1790 üzenetére

    figyelj, feltétlen kell a fizikai - esetleg túlzott mértékű rövid idő alatt? - aktivitás?
    Próbáld már ki, - persze ha lehet - hogy pianoban vigyél végig 2-3 napot. Mi a munkád?
    1-2 óra normál tempós séta lehet jobb lenne, de én biztos egy pihenéses időt tartanék. Ha ez sem válik be, kezelőorvos! De próbáld meg ha van lehetőséged!
    Ha reggel 10 fölött vagy: 40gr. CH mellett az előírt adag Novorapid
    Délben a 60gr. CH helyett - feltételezem kb ennyi lehet - 50 és az előírt N.rapid
    Este 6-kor vacsi, ezt nem csökkenteném.
    22-kor levemir: egyik barátomnak az orvosa tanácsolta, hogy a napi adag 50-70%-át adja, majd 10-12 között másnap a többit. Neki bejött.

    De ezeket is max 2 napig próbáld és ha nem javul, irány a kezelőorvos.
    Ha nem bontottál azóta új ampullát, tedd meg, ha nem váltottál új helyre a beadási helyre, tedd meg.
    Csak ne ész nélkül nyomkodd az anyagot! Az csak ront a helyzeten, hidd el.

    Hogy élünk? Nem tudom más hogyan. Én igyekszem nem ezzel foglalkozni, még akkor sem, ha rossz. Tegnap elengedtem magam. Szülinapi vacsi volt, egyébként is beteg vagyok, de nyomtam egy kis tortát, ami pocsék is volt, lisztes is, olyan cukros, hogy ropogott a fogam alatt, a vajas töltetékhez pirítós is járt volna....
    De anyós hajtogatott, sós pogija... Az ütős volt. :) Tudja mit szeretek :)
    Nem volt kevés a cukrom, kétszer adtam plusz rá. egyszer 4-et (11-re) és egyszer 3-at lefekvéskor 11-re, 26 - a 24 helyett - levemirt, most amikor írom 6,8. Lesz 8.5 mire reggelizni szoktam, de nem izgat, mert akkor az is emel rajta.
    Tehát nyugi. Ha kell és van nyugibogyód, használd. Néha tényleg kell, hogy az zagyad kikapcsoljon és ne küldj neki olyan dolgokat, hogy magas, magas, magas és hasonlókat, mert a hülye agy ezek után, képes elhinni és reakciót ad. Vagy mi lesz ha alacsony lesz, ezekkel bombázod és elhiszi, reagál rá. Nekiáll CH-t átalakításba.

    Mondom ezt úgy, hogy nem tudom mivel foglalkozol mi a munkád, tudsz-e 2 nyugis napot erre szánni!

    Relaxálj, hallgass olyan zenét, ami pozitív megerősítéseket tartalmaz. (sokan nem hisznek benne, én igen). Van egy érdekes anyag, füles kell hozzá, egyszerre több infó jön belőle, az a jó, ja mindet érted is, baromi nehéz kikapcsolni úgy az agyat, hogy 2-nél többet érts)

    Én ezeket ajánlom Neked, ha tudod próbáld meg. Rajtad áll (remélem csak rajtad).

Új hozzászólás Aktív témák