Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz DeFranco #33310 üzenetére

    Az alap, hogy olyan laptophoz nyúlok hozzá, amihez találok valamilyen szerelési útmutatót (többek között ezért vannak saját használatra és családon belül Thinkpad-ek), de nekem akkor is könnyebb, jóval többször szereltem már laptopot, mint asztali gépet. (Egyébként én jó pár éve bukkantam rá erre az oldalra, azóta nem kell fél óra Google-zés előtte. :) )

    Asztalinál meg rohadt jól lehet szenvedni a kábelmenedzsmenttel, megfelelő hosszúságú-e ez a bizbasz, vajon jó helyre dugom-e azt a másik bizbaszt, mert mondjuk sem az alaplapon nincsenek feliratozva a bekapcsológomb stb. csatlakozói, sem a ház odaillő kábelein nincs/lekopott a felirat undzovejter.

    Nyilván rutin kérdése a dolog, én a notikat tartom könnyebbnek, abban van inkább gyakorlatom.

    MurdR, CoolBoy323: köszönöm, de nekem kifejezetten SFX méretű táp kellene, nem ATX. (Mondjuk már találtam pár jelöltet aprón, egyik hirdetőre írtam is már.) :R

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák