Hirdetés

Aktív témák

  • dragonair5

    csendes tag

    válasz azigazforest #1597 üzenetére

    Gyerekek én, biztos tudjátok nagyon nem szeretem ezt a céget,főleg családi okok miatt.A feleségem agyát darabokra szedték a bnet-be,utána összerakták olyanra ami nekik megfelelt.Utána már nincsen család--gyerek barát ,csak ügyfél.De belementem hogy elmegyek egy Hiltonos belépőre---csodát láttam--az ország miden szegletéből ügynök jelöltek hada---mosolyogtak is a Kis -Ázsiai tulajdonosok hogy mennyi jó Magyar Goy gyerek jött itt össze hívó szavunkra,akik egy hónap múlva mint szorgos kis Goy hangyák mennek és hülyitik a 4x2 órába leadott anyaggal a családjukat, barátaikat.Utána elfogynak és már neki kell ujabb balekokat beléptetni ,akiknek megint van egy új köre akikhez már a kis Goy a vezető Goy-jal megy,akinek már ismeretsége nincs,mert szemen köpi minden volt barátja és az átbaszott családtagja,most ő mint komoly nagy tudásu SZAKMAI VEZETŐ lehengerli gátlástalanul a kis Goy haverját,és már időt se adva a barátnak már kéri az aláirást---ne gondolkodjon.Idegenszivüek miért nem talpalnak ennél a cégnél--miert csak Goy-ok--ezen nem gondolkoztatok el.Nekik kell az Országunk töredék áron,és veletek Magyarokkal intéztetik el egy Hilton-béli ebédért,álom-autoért,hogy utána sok ember csak bukik--bukik és bukik.Azok a pénzek amiket ti kiszerveztek innen nagyon kéne Hazánknak,jobb hejen lenne itt,tudom,nincs meg a feltétel--korrupt kormány --apeh -rendőrség,de az a pénz ami innen kimegy az egy kis embernek nagyon nehezen ellenőrizhető és 20-év múlva jön a pofáraesés.Szerintetek az INDEX meik fórumát tilthatta volna le egy mezei Bögyörő Győző,----a Kostevc-nek megy ,mert mögötte az IDEGENSZIVÜEK serege---ott az INDEX-nél is kapott valaki egy kissebb összeget,és már meg is szűnt egy hely ahol infót--kapsz a cégről.Ügynökök,ti jósok vagytok.Mindent tudtok előre--miért nem köttök a saját nevetekre a saját pénzetekből--gazdagok lehetnétek----20-év múlva.

Aktív témák