Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dragonair5

    csendes tag

    Azigaziforesten látszik hogy a BNET utolsó másfél éves gyüjteményébe tartozik.Még igen lelkes,ugyan gondolkozik este mikor otthon ,lefekvés elöt megnézi a CIB-bankos átutalását,és nem gyarapszik úgy mint KOSTEVC testvér mondta,pedig AZIGAZIFOREST jó gyerek,már minden közeli rokonának kötött egy lélegzet elállitoan jó befektetést,jó nem is hivják már meg keresztelőre vagy szülinapra ,barátai is keresik az új teloszámát,amit sürgőssen le kellett cserélnie mivel egyre többen tennének fel neki izgalmas kérdésekt----azokról a döbbenetesen jó befektetésekről.Kis feje alatt a hozam táblázatával ,most is azon álmodozik hogy kit támad be holnap.Ő még nem veszi észre hogy a vezetők ,cserélik le az ezüst nyilaikon a BRNT,,,ésBNET-es rendszámokat más nonemekre,mert már ciki. Új,balekokat már nehezen fognak,sőt jönnek az első kifizetések--tudjátok letelt az első 10-év.A BNET IRODÁK EGYRE CSÖNDESEBBEK-- DE az Azigaziforestek,még van belöllük pár csak mondja a tanfolyamaikon bebiflázott luzer szöveget.Inkább fuss Forest,a főnökeid is azt teszik..............

  • dragonair5

    csendes tag

    válasz Hans_Arnage #1337 üzenetére

    HANS--lelehet cserélni a rendszámot.Nálunk is le van már vagy két hónapja.A feleségemnek 4 hónap után húztak ki,még 2007-be egy terepjárót,márkát nem mondok mert könnyen belehetne azonosítani.A vicc,hogy egy héttel a nagy nap előtt tudta,hogy nyerni fog.Csak azzal nyeretnek kocsit akibe sokat látnak,meg fent is tudja tartani.A mienknek,még el se indul,már majd 300e a havi rezsije.A vicc hogy szerintem a feleségem régi autója sokkal jobb de abba bele se ült,annyira büszke volt erre a felmatricázott autóra---elég lett volna egy matricát nyernie.Ma már a matrica sincs rajta.

  • dragonair5

    csendes tag

    Azigazforest parkolópályára került,pedig sok rosszat nem mondtam neki,amit nem tudott volna.Lehet hogy a baromi nagy bevételéből /jutalék/ egy méregtelenítő kúrán vesz részt a hatodik kontinensen,ahol még nincs BNET iroda---lehet ha hazajön,tiszta aggyal ,először magának köt egy UL-t,vár úgy 6-8 hónapot és utána kezdi el osztani az igét.

  • dragonair5

    csendes tag

    válasz azigazforest #1380 üzenetére

    Örülök hogy megjöttél a síelésből,vagy Stuttgartból a PORSCHE átvételéről,esetleg a hatodik kontinensről,ahol valószinűleg csapatot épitetél Új Zélandi ,Ausztrál,Csillei és Orosz kutatók maroknyi csapatából ,hogy észrevegyék hogy megtakaritásuk,amit a mínusz 50-fokos eszeveszett hidegben,kemény munkával összeraknak az igazán semmit nem ér---mert mindenkinek nő az igénye,új ház,új autó,a gyerek egyetemre megy,Te is öregszel és már a hatodik kontinensen se kolbászból van a kerités---és akkor itt van Budapesten egy REMEK CSAPAT,csupa kipróbált,harcra kész,nagytudású volt óvónő, pénztáros,rendőr,bádogos és nem tudnám sorolni,hogy a pénzcsinálás mei.k szegletéből nincs nálatok minimum 33 zseni.----SAJNOS TE MÉG HISZEL BENNÜK-AGYMOSOTT VAGY--LEHET HOGY HA NEM AZ EMBEREK--AZ ÜGYFÉL MEGKOPASZTÁSA LENNE A LEGFÖBB CÉLOD,MÁS TERÜLETEN MÉG EREDMÉNYES IS LEHETNÉL,MERT ÉRTELMES PALINAK TÜNSZ--csak túl nagy vehemenciával védsz egy olyan céget amiről te nagyon keveset tudsz.

  • dragonair5

    csendes tag

    válasz azigazforest #1380 üzenetére

    Mi van Warren Buffettel---vele példálóztál még 2008 augusztusába----olvass utána.

  • dragonair5

    csendes tag

    válasz Hans_Arnage #1393 üzenetére

    Buffet magánvagyona milliárdokkal csökkent--csak példának mondtam--ő se tudja mi lessz a jövőbe,senki nem tudja,olyan mint a lottó,azért melegek ezek a hozamtáblázatok,

  • dragonair5

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #1403 üzenetére

    Szerintem Csánit nyugodtan irigyelheted még most is.Ha a jobb oldal nyer,övé lesz az itthoni bankvilág 50%-a.

  • dragonair5

    csendes tag

    Morál--neked mi ez,????-Forest Itt vagy az INDEX-forumba olvastál már elégedett ügyfeletektöl valamit--ugye nem.A bnet-es autokat nem véletlenül savazzák le----Ti mikor eladtok valamit--pl UL-t,amit már AUsztriába is betiltottak akkor mijen ETIKAI felelösséget válalsz,egy olyan termékre amiről fogalmad sincs.Voltál már Kinába vagy Indiába ,és láttad kinek a motyoját árulod---Te azt mondod amire betanitottak,hozzáraksz a parasztnak pár nem igazán érthető PÉNZ PIAC -ból kiszedett számára megfejthetetlen faszságot,elvarázsolod,és beszopatod.Reátok mond már miért haragszik mindenki---ha ezt a szot hogy BROKERNET kiejtik miért jön elő a hányás az emberböl------gondolkozz----el akarod venni az emberek megtakeritását---abból akarsz jol élni,szerintem adjál fel hirdetést és keress olyan embert akit még nem szivattak meg az olyan PORSZIVÓ ügynökök mint TE

  • dragonair5

    csendes tag

    Ebből az INDEX-es cenzúrából látszik hogy itt igen is KOMMUNISTA--IDEGEN SZIVÜ diktatúra van.Nehogy itt valaki azt higgye,amit ŐK,a BNET -....sugal hogy ez egy tiszta Magyar cég.Nekik is az a feladatuk hogy tönkretegyenek évekre Magyar családokat,a sok kis statiszta segítségével---lásd--FOREST--meg a feleségem,akiről sokat várnak el a Bokor utcába---ez egyik barátom már storngot is kapott a kisebb bukás miatt.És itt ne jöjjön senki a váltsággal,azok a tetük huzák össze magukat akik ezeknek a KIis Ázsiaiaknak dolgoznak és saját rokonaikat,barátaikat adósitják el egy életre.

    [ Szerkesztve ]

  • dragonair5

    csendes tag

    Forestkém ,tegnap jött a feleségem a gyerekért,és hisztizett hogy adjak neki pénzt a gyerek zsura Pedig én munkanélküli vagyok--ő meg hatos szintü VeZeTő--szerinted ott nincs baj,,,,,,,ha ennyire kell a pénzecske

  • dragonair5

    csendes tag

    válasz azigazforest #1597 üzenetére

    Gyerekek én, biztos tudjátok nagyon nem szeretem ezt a céget,főleg családi okok miatt.A feleségem agyát darabokra szedték a bnet-be,utána összerakták olyanra ami nekik megfelelt.Utána már nincsen család--gyerek barát ,csak ügyfél.De belementem hogy elmegyek egy Hiltonos belépőre---csodát láttam--az ország miden szegletéből ügynök jelöltek hada---mosolyogtak is a Kis -Ázsiai tulajdonosok hogy mennyi jó Magyar Goy gyerek jött itt össze hívó szavunkra,akik egy hónap múlva mint szorgos kis Goy hangyák mennek és hülyitik a 4x2 órába leadott anyaggal a családjukat, barátaikat.Utána elfogynak és már neki kell ujabb balekokat beléptetni ,akiknek megint van egy új köre akikhez már a kis Goy a vezető Goy-jal megy,akinek már ismeretsége nincs,mert szemen köpi minden volt barátja és az átbaszott családtagja,most ő mint komoly nagy tudásu SZAKMAI VEZETŐ lehengerli gátlástalanul a kis Goy haverját,és már időt se adva a barátnak már kéri az aláirást---ne gondolkodjon.Idegenszivüek miért nem talpalnak ennél a cégnél--miert csak Goy-ok--ezen nem gondolkoztatok el.Nekik kell az Országunk töredék áron,és veletek Magyarokkal intéztetik el egy Hilton-béli ebédért,álom-autoért,hogy utána sok ember csak bukik--bukik és bukik.Azok a pénzek amiket ti kiszerveztek innen nagyon kéne Hazánknak,jobb hejen lenne itt,tudom,nincs meg a feltétel--korrupt kormány --apeh -rendőrség,de az a pénz ami innen kimegy az egy kis embernek nagyon nehezen ellenőrizhető és 20-év múlva jön a pofáraesés.Szerintetek az INDEX meik fórumát tilthatta volna le egy mezei Bögyörő Győző,----a Kostevc-nek megy ,mert mögötte az IDEGENSZIVÜEK serege---ott az INDEX-nél is kapott valaki egy kissebb összeget,és már meg is szűnt egy hely ahol infót--kapsz a cégről.Ügynökök,ti jósok vagytok.Mindent tudtok előre--miért nem köttök a saját nevetekre a saját pénzetekből--gazdagok lehetnétek----20-év múlva.

Aktív témák